Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok, hogy mindenhol...

Ti nem unjátok, hogy mindenhol ott van, hogy Angelina Jolie épp hogyan éhezik és mitől fogyott 50 kilóról 40-re?

Figyelt kérdés

2014. máj. 10. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Azelőtt erotikus oldalakat reklámoztak csomót, az se volt sokkal jobb.
2014. máj. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem, az adblock ezt is megoldja;)
2014. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nem az a bajom, hanem maga az, hogy kamu! Csak azért hirdetik vele, mert mindenki isteníti.
2014. máj. 10. 17:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, h "Jollie"-ként van feltüntetve. Egyrészt nem így betűzik, másrészt tök bunkóság vkit a vezetéknevén emlegetni, legalább tennék elé h Ms v Mrs vagy akármi a titulusa.
2014. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 piriiiiii ***** válasza:
64%
Szerintem csak vicces.
2014. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Engem meg az egész celebvilág nem érdekel, nagy hulladék az egész. Amit ezek művelnek nem művészet, csak parasztvakítás. Ott van pl Caprio, befut a legújabb luxuskocsijával, teletömi a zsebét pézzel és eljátssza vele az esőember, ez hatalmas színészi alakítás, ez csak arra jó hogy minél több bevételük legyen, mert a marha néző beleéli magát ezekbe. Olyan az egész mint a drog, megnézed egyszer és nem hagyod abba, meg kell nézned újra, majd újabb őrületet keresni, és ettől azt hiszed teljes értékű ember vagy, elértél valamit az életedben, közben csak jól lehúztak.


Egy filmnek komolynak és normálisnak kell lennie, fontos a kreativitás és a mondanivaló, amiből az ember tanulhat, érzékennyé válhat, vagy épp erősebbé. Úgy gondolom a legjobb művészi alakításokat a koreaiak csinálják, lásd Oldboy, bosszú trilógia. Az amerikaiak megpróbálták újrafeldolgozni, de nem jött nekik össze. Érdekes mód a 90es években tök jó filmek voltak, mondjuk Gattaca, Szép remények, ha már amerikának akarok jó pontot is adni, de baromi kevés a jó film.


Én a legjobban azt unom hogy a mai filmek nem adnak kellő mondanivalót, hiányzik belőlük a lélek.

2014. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Engem annak a dagadék Ördög Nórának majmolása idegesít, egy tehetségtelen senkiházi és tele van velem minden!
2014. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vele
2014. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én naponta internetezek 0-24-ben, de évek óta nem láttam se Ördög Nórát, se Joliet...
2014. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát én meg mindenhol róla hallok, hogy jaj de gyönyörű meg jaj jaj terhes! Marha gyönyörű! Okádék! Ki nem szarja le, hogy terhes?
2014. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!