Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Loptak már tőled el valamit...

Loptak már tőled el valamit vagy raboltak ki? Hogy élted meg?

Figyelt kérdés
Nagyon pitiáner, de pár napja megtudtam, hogy a kedvenc plüssömet egy gyerekkori barátom lopta el, csak senki sem akart egy gyereket gyanúsítgatni, így ez mindig is így maradt. Igazából most haragszom a szüleimre, hogy ezt így büntetlenül hagyták...(Loptak tőlünk komolyabb dolgokat is, de most szembesültem vele, hogy tényleg mennyi mindent loptak el tőlem gyerekkoromban.)

2014. máj. 10. 20:47
1 2
 1/18 piriiiiii ***** válasza:
100%

Egyszer egy csomag, újonnan vett füstölőt. Hát szarul esett, mert imádom a füstölőket, de nem csináltam belőle problémát, mert én voltam ott az ostoba, hogy otthagytam, ahol.

Pénzt is loptak már el tőlem koleszban... de az durvább volt, mert egész nagy összegeket is, a saját szobatársam...

A diákigazolványomat is ellopták, na ez viszont már eléggé dühít.

2014. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A diákod? A matrica miatt vagy...?

Hogy derült ki, hogy a szobatársad volt? Mi volt a következménye?

2014. máj. 10. 20:57
 3/18 piriiiiii ***** válasza:
100%
Egyébként egyáltalán nem pitiáner a gondod. Egy gyereknek a plüsse maga az isten (ugye én is voltam gyerek... vagy vagyok :D, volt/van egy halom plüssöm, a legtöbb kacat, de van néhány, amik nagyon fontosak, egyrészt mert aranyosak és a szívemhez nőttek, másrészt fontos emberre emlékeztetnek... ha az egyiket ellopnák, a szívem szakadna meg), még szép, hogy rosszul esik neki, ha ellopja valaki a kedvencét.
2014. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Általános suliban a bronz karabineremet lopta el valami mocsok gyerek ráadásul 2 osztály öltözött 1 öltözőben akkor.

Egyedileg öntött, darab volt, még a 60-as évekről... Kaptam egy öregtől akivel egy utcában laktam

Azóta kis utána járással sikerült önteni egyet, így pótoltam, de ez már akkor sem lesz az a megkopott, használt, darab

21F

2014. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg inkább az esik rosszul, hogy olyan rokonomtól kaptam aki már elhunyt, de elvi szinten is idegesít, hogy miért hagytak egy gyereket minden probléma nélkül lopni, ebből mit tanul?
2014. máj. 10. 21:01
 6/18 piriiiiii ***** válasza:
100%

Jó, igazából a diákom esetében is én voltam a szerencsétlen hülye, mert elhagytam a bérletemet a buszon, mindenem benne volt, diákom, személyim, bérletem, lakcímkártya, minden-minden, és leadták az állomáson, de diák nélkül... gondolom a matrica miatt nem adták azt vissza.

Hát, a szobatársamat meg én láttam meg, mert egyszer viccből bebújtam a függöny mögé, hogy na majd megijesztem, és erre rajtakaptam, ahogy egy másik lakótárs tárcájában turkál... és mondaom sem kell, hogy az eset előtt már hetekkel panaszkodott mindenki, hogy eltűnik a pénze - nekem is vagy 5-6 ezer forint... elég szar helyzet volt, meg tökre ledöbbentem, hogy tényleg ő csinálja, hiszen vele laktunk, bírtam őt, szóval nem nagyon tudtam, hogy mit csináljak. Asszem szóltam a csoportvezetőnek, de hogy mi lett a következménye, azt már nemt'om. A következő évben a csajszi átment másik koleszba, én is elmentem onnan, tehát nem tudom, hogy mi lett ebből...

2014. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tényleg durva mik vannak...
2014. máj. 10. 21:07
 9/18 piriiiiii ***** válasza:
100%

Épp olvasok egy zenekar történeti könyvet, amelyben megtudhattam, hogy szerencsétlen bandának is folyamatosan lopkodták a drága cuccait...

A tolvaj emberek biztosan az "amit nem tudsz, az nem fáj" elven vesznek el dolgokat, azaz, "ha nem tudod, hogy én loptam el, NEKEM nem fáj"... idióták ezek, nem látják az igazi értékeket.

2014. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ket eset jutott most eszembe, azt hiszem nem is volt tobb max ilyesmi, mint pl.: suliba ceruza vagy radir :))

Az egyik telefonomat loptak el meg amikor hetedikes voltam, mondjuk en voltam a hulye is + a telokkal valahogy mindig pechem volt, folyton elhagytam, kiejtettem a kezembol, szoval mindig tonkrementek a kozelemben. Hath, mitagadas eleg hulyen ereztem magam.

A masik dolog pedig akkor tortent mikor tizenegyedikes voltam. Mindig biciklivel mentem a suliba es mivel a hetediken lakok ezert rendszerint a blokk ele kotottem ki (neha max bevittem a lepcsohazba). Egyik reggel indultam suliba mar vettem elo a kulcsot es latom nincs kint a bringam, meg vissza is mentem h megnezzem nem a vittem be. Mondanom sem kell, hogy nem volt ott. Hath az is eleg rossz volt mivel imadtam biciklizni es mindenhova azzal jartam. Azota is vagyok ra, hogy legyen biciklim. Itt mar az is idegesito volt, hogy ujonnan vett draga bico volt.

Szerintem az a gaz, hogy hulyebben erzi magat az akit megloptak mintsem a tolvaj, hisz az ilyenek orulnek, hogy gazdagodtak valamivel.

Miutan kiszomorkodtam magam, tanultam a helyzetbol. Igy belegondolva azert mindigis tudtam vigyazni a dolgaimra, emlekszem anyukam tobbszor is megdicsert ezert. Ezek utan viszont fokozottam figyelek.

20/L

2014. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!