Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valami oknál fogva csak...

Ha valami oknál fogva csak 5-6 ember maradna a földön, téged is beleértve, mit csinálnál, ha az egyikőtök elkezdene drogozni és nem lenne hajlandó letenni? Bezárnátok egy házba és nem engednétek ki?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 21:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
63%

"Részben ezért is illegálisak ezek a szerek, mert felnyithatják az emberek szemit."


Ahogy elnézem a tiedet semmi nem nyitná ki...


Ja és a kérdésre: hagynám hadd adagolja túl magát. Ha már csak 5-6 ember maradt akkor az az 5-6 ember legyen erős, ne pedig egy gyenge drogos sz.r, elvégre a fajunk fennmaradása múlna ezen.

2014. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
75%
Szép kis vérfertőző társadalom lenne egy idő után.
2014. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Horus magnus est ***** válasza:
61%
Hogyan drogozna, ha nem lenne többé díler, aki árulja?
2014. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
76%
Nem olvastam el a válaszokat. Te egy beteg ember vagy, ha ilyeneken elmélkedsz.
2014. máj. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
43%

Hmm.

Nézi itt valaki a walking dead-et?

Ha igen, az tudja mi történt egy bizonyos kislánnyal, és miért történt vele.

Na, szerintem az egy teljesen életszerű szituációt mutatott be, és ehhez hasonlót.


Egy drogfüggőnek semmi hasznát nem lehet venni. Kiszámíthatatlan, közveszélyes. Volt már itt olyan, hogy a gyerek "csak befüvezett", és leszúrta az anyját. Ez nem drogfüggő, sokkal inkább mentalitás.

Nos mivel ő közveszélyes az embertársaira, ezért nem lenne köztünk helye. El kéne távolítani. Ezt vagy úgy tehetném meg, hogy elengedem, vagy megölöm. Ha elengedem azzal azt kockáztatom, hogy később akár bosszúszomjasan levadássza a csoportot. Tehát a leglogikusabb válasz, megölném a többiek és saját magam érdekében.

2014. máj. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Ha nő, és a terhességet befolyásoló drogokat használ, illetve nem képtelen letenni, nincs értéke a többiek számára.

Ha férfi, az örökítő anyagot tovább adhatja, majd ha megtette, mehet a többi halott után.


Ha 5-6 ember él, nincs helye az érzelmeknek vagy az emberek túlértékelésének. Hasznos, vagy nem hasznos.

Egy munkaképtelen, örökítésre nem alkalmas drogfüggő nem hasznos.

2014. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Baszok én rá, csak ne tapossa leja kukoricámat!
2014. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
-
2014. máj. 13. 16:24
 29/40 anonim ***** válasza:
Ha az a 5-6 fő csak pasi lenne akkor én is beállnék közéjük drogozni.. ha nő, akkor foglalkoznék a maradék 5el. bár ígyis úgyis kihalnánk a 3,14csába :D
2014. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen elgondolkodtato kerdeseket, de nem szeretem mikor a valaszokbol rogton levonod a kovetkezteteseket es allatnak minositesz mindenkit.

En le mernem fogadni, hogyha tenyleg csak 5en 6an maradnank, a valaszolok 80% nem lenne ilyen "allat" a tobbiek fele, vagyis nem szamit ki mit ir most, mert olyan elkepzelhetetlen a szitu, hogy a reakciok is elkepzelhetetlenek. Mai esszel, mostani gondokodassal ezt es ezt tennenk, de ha tenyleg oda kerulne a dolog, tutti hogy teljesen maskent viselkednenk.


Tovabba, azt sem irtad, hogy milyen drog. Fu? A marihuanat nem tartom veszelyes drognak. Meg nem halt bele senki a tuladagolasaba, amokfutos lovoldozesbe sem kezdett meg egy betepett ember sem, raadasul sokan a hasznalok kozul eskusznek a pozitiv egeszsegugyi hatasara. Talan ezert is lehet az USAban bizonyos allamokban "orvosi" marihuanat kapni, mert tenyleg van pozitiv hatasa.


Ami a tobbi (veszelyesebb) drogokat illeti, valoszinu nem neznem jo szemmel, ahogy az illeto tonkreteszi magat es valoszinu osszefognank a tobbiekkel, hogy segitsunk rajta.


"Amúgy szerintem ez a példa eléggé jól megmutatja, hogy mennyire abszurd ezért börtönbe zárni valakit. Még akkor is, ha keményebb szereket használ, az ő dolga, hogy mit kezd az életével, ha neki ez kell, ez van." Tudod az a helyzet, hogy nem azert zarjak az ilyeneket bortonbe, mert el akarjuk venni a jogat, hogy az elete felol ugy dontson ahogy akar, hanem azert mert a legtobb esetben MASOKAT is megkarositanak a szenvedelyukkel. Az ongyilkossag nem buntetendo, mert amig ezzel masokat nem karosit meg, addig azt csinal amit akar (es most nem az erzelmi megkarositasra gondolok, amit a csalad erez, mikor gyaszolhatja a szerencsetlent...) Nem az idos mamikara gondolok, aki heti 2x elsziv egy dzsangat mert az szerinte segit a zoldhalyogjan, hanem azokra a nyomorultakra, akik a sajat anyjukat kepesek meglopni, hogy a drogot beszerezzek, azokra akik elszallt elmeallapotban balesetet okoznak, vagy anyagi karokat. Ide tartozik az alkohol is, ezert veszik ilyen szigoruan az ittas vezetest, mert egy reszeg ember egy masfel tonnas vas/uveg halmazzal nem egyszer masok eletet oltotta az orult szaguldozasaval.


Ha art onmaganak, azt le$zarom, ha art masoknak, abba mar beleszolok!


Ha csak hatan maradunk a vilagon, ott mar mas dinamikak mukodnek, ott a tobbseg sikere, eletbenmaradasa, munkakepessege, fajfenntartasa is mulik azon, ha az egyik drogozik, ezert a tobbseg (mind az 5 masik ember) szerintem jogosan szol bele abba, hogy az illeto mit csinal a testevel!

2014. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!