Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány egyszerre két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerelmes? Nem

tetszik neki? Letezhet

2014. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Létezhet.:D. Én mondjuk három srácba vagyok szerelmes akik tesók szval..:D L
2014. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerelmes egy emberbe lehetsz egyszerre!

A másik max szimpatikus. (jobban)?!?

2014. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szerelem pont az, ami azt mk dja, hogy csak o jar a fejedben... tobb csak o nem letezhet:D
2014. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
én naponta kb 25ször leszek szerelmes, szóval simán lehet, hogy egyszerre 2 emberbe is (sokak szerint férfilelkű csaj vagyok :D). mielőtt pedig bárki is belekötne: a szerelem mindenkinek más érzés, sosem tudhatod, hogy amit a másiknak a szerelem jelent, az ugyanaz, mint amit neked. elég kapcsolatom és tapasztalatom van ahhoz, hogy ismerjem az érzéseimet, hirtelen leszek szerelmes, ennyi :) 19L
2014. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez csak fellángolás, vágy. a szerelem mindenkinek azonos érzés, csak van aki nem éli át soha azt kitalálja egy érzésére: szerelem. agykutatók vizsgálták, nincs többféle szerelem és nincs többirányú. nincs "férfiagyas" szerelem sem
2014. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

sokat tapasztalt 19 éves pisisnek meg gőze sem leHet a szerelemről. az egy mély érzés, felületes tinik nem élik át :D ENNYI IDŐBE 1-2 SZERELEM FÉR BELE MERT ÉVEKIG TART


30+f

2014. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Azert ez a pisises eleg csunxa volt... ha kutatokkal jossz, azt is kimutattak, hogy az ember akarhanyszor kehet szerelmes, de csak egxmas utan hosszabb idokulonbseggel... szovyl az ember nem csak 1-2szer, de 10-20szor is lehet szerelmes... csak lehet, hogy 50 ev alatt:D mondjuk ennek az embernek nem kehet tul boldog elete

En eddig 3x voltam szerelmes, es a legutobbi immarkn 3 eve tart.... attol meg, hogy te 30 folotti "oreg" vagy, ne fikazd a fiatylabbakat, nem vagy sokkal tapasztaltabb!


20F

2014. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%-os pedig okkal fikázom. hiszen te sem fogtad fel amit írtam: naponta 25x senki nem lesz szerelmes. az nem szerelem. az semmi.
2014. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!