Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzott már számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzott már számotokra olyan ember, akit alig ismertetek? (regény várható)

Figyelt kérdés

Leírom az előzményeket is, talán könnyebb megérteni a kérdést!

Rólam azt kell tudni, hogy elég zárkózott ember vagyok. Volt pár osztálytársam, akikkel régebben járkálgattam különböző helyekre, csak megszakadt a kapcsolat. Szabadidőmben általában otthon vagyok. A zárkózottságom miatt nekem idő kell, hogy nyitni tudjak mások felé. Apa egyszer azt mondta, hogy a szemelyiségem eléggé katonás. Jelenleg középiskolában tanulok másodszakmán. Lány osztálytársam utoljára még általános iskolában volt, lány barátaim meg nincsenek. Gondolom ebből már kitaláltátok, hogy én és a lányok 2 külön világ. Hab a tortán, hogy külsőre sem vagyok a lányok álma, és eléggé izgulós is vagyok. Még általánosban volt barátnőm, de az inkább gyerek szerelem volt! :D Már volt részem pár plátói szerelemben, és volt egy levelezős ismerkedésem is, ami befuccsolt. Kiderült, hogy van barátja, és engem csak hülyít. Ezeknek köszönhetően még zárkózottabb lettem. Sajnos idén a családban 2 haláleset is történt, az egyik anyukámé volt. Apa és a nővérem alapból is sokat veszekednek, de anya halála óta még jobban marják egymást. Mivel anya keresete kiesett, ezért szombatonként diákmunkát vállalok egy gyárban. Tegnap egy lánnyal kerültem egy műszakba. Szokatlan volt nekem ez a felállás, és zavarban is voltam. Egy darabig csak szótlanul dolgoztunk egymás mellett, aztán ő elkezdett kérdezgetni hétköznapi dolgokat. Én válaszolgattam neki, aztán idővel visszakérdezgettem. Ennek köszönhetően kialakult egy beszélgetés. Ez a beszélgetés eltartott a műszak végéig. Zsinórban majdnem végig beszélgettünk 8 órát. A végére olyanok voltunk, mintha 1000 éve ismernénk egymást. Szóba jöttek filmek, zenék, játékok, különböző műsorok, elég sokat mesélt a múltjáról (neki az apukája halt meg), suli, hétköznapi dolgok stb.... elég sok mindenről elbeszélgettünk. Számomra annyira új, és szokatlan volt, hogy egy lány ennyire nyílt és közvetlen velem. Az utcán a lányok tekintetén tükröződik a pancser felirat, ha összenézünk, erre találkozok vele és tök jól kijövünk egymással. Megmondom őszintén hiányzik a tegnapi beszélgetés.


2014. máj. 11. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Folytassátok a beszélgetést a kövi szombaton is és ha jól sikerül, hívd el valahova :)
2014. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Ezek szerint ez szokatlan volt neked, a csajszit szimpatikusnak találod, jó fejnek, és szeretnéd megismerni.:)
2014. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Péntek délután osztják be a hétvégés diákokat, és nem mindig kerülünk ugyan oda, ahol eddig voltunk. Ha úgy alakul, nem hagyom figyelmen kívül őt! :)
2014. máj. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!