Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz hogy ebben a világban még...

Gáz hogy ebben a világban még az embernek hazudnia is kell?

Figyelt kérdés

Férjemmel felújítunk, kőműves csúnyán leszedett bennünket, és rájöttem hogy hazudnunk kell most már a munkáját illetően.

Külföldön dolgozik, sajnos azt hiszik az emberek többsége hogy akkor már szuper minden miénk a világ. Közben meg még sem rózsaszín habos babos felhő minden még nálunk sem, hiába van 400-500 ezer a fizetés.

Már muszáj voltam a víz szerelőnek is azt mondani mikor kérdezte hogy külföldön van-e még hogy nem már nem, itt dolgozik a gyárban.

Volt egy kőműves aki háááát nagy mesternek képzelte magát, és rajtunk szeretett volna meg gazdagodni, aki még a pénztárcánkba is turkált, mi szerint biztosan van már 2 millió félre téve. Hát egyébként nem volt félre téve akkor csak vagy 200.000ft de nagyon el volt tévedve.


Mások hogy veszik az ilyesmit észre??


2014. máj. 13. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek olyanok mint a drogkereső kutyák, kiszagolják.


amúgy hazudni kell. Ez van. Ha ő pofátlan módon többet számlázna nektek, csak azért mert kint dolgoztok külföldön, akkor nyugodtan lelkiismeret furdalása nélkül szemébe kell hazudni.



Én se teszek külömbséget ember és ember között, mindegy, hogy gyalog jön be a szalonba vagy x6os bmw wel parkol elé.

2014. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!