Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csendes embernek, aki általába...

Csendes embernek, aki általában nem szól semmit max mosolyog annak hogyan lesz a mai világban barátnője?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vesz magának
2013. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A nemak is osszetudnak szedni valakit
2013. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mosolyával.
2013. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is szótlan vagyok, már-már szelektív néma, mégsem gondolom azt, hogy nem lesz barátom. Tudom, hogy nehezebb, de ha valakinek tényleg kellek, akkor ez nem fog neki számítani.
2013. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Interneten megy mint a vízfolyás, beszédben meg pár szó.

Gyakorolni kellene valakivel,magát a megszólalást,a beszélgetés ezután a vélemény felvállalását.

Aztuán minden könnyen menne. :)

2013. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

A baráti társasággal... mert hiszed vagy sem, mindenkinek van ilyenje. Lassan, nem sietve megismerkedik valakivel.

Nem mindenki sieti el :)


Sokan lányok nem szeretjük a csajozós fiúkat. L/22

2013. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár én nem fiú vagyok, hanem lány, de fogalmam sincs... :D túl csendes, visszahúzódó vagyok, itt vagyok 18 évesen, és még nem volt senkim se. Néha kétségbe esek, hogy sok mindenből kimaradtam, amit átéltek a kortársaim, és hogy lesz-e valaha valakim. Az biztos, hogy a túúúúúlságosan csendes embereknek nagyon nehéz dolguk van.
2013. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

nem azon múlik, h lesz-e vkid, h visszahúzódó vagy, vagy sem

igazából azon múlik csinos vagy e

2013. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
45%
7-es, még jó, hogy odaírtad, hogy lány. Komolyan azt hittem, hogy albínó jegesmedve.
2013. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az én koromban még nem olyan fontos,de a jövőben tartok tőle mert én is ilyen vagyok kb.15/L
2013. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!