Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan szép a cigány nők...

Miért olyan szép a cigány nők haja?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy jobban odafigyelnének a táplálkozásukra, hogy több vitamindús táplálékot fogyasztanának, mégis legtöbbjüknek tömött, dús és sokszor nagyon hosszú a hajuk. Hogy csinálják?

2014. máj. 13. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
De, arra odafigyelnek hidd el. Amúgy a genetikájuk sokat segít ebben.
2014. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sötét haj amúgy is erősebb szálú és dúsabb, ritkábban is festik / vasalják. De leginkább genetika.
2014. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Én úgy tudom, hogy a haj 6 hét után öntisztítóvá válik, csak mi ezt nem hagyjuk neki, hiszen hetente többször mossuk.


Szerintem ebben van a titok. A hat hetet kellene valahogy átvészelni egyszer. Nézd meg azokat a dolgozó cigány nőket, akik rendszeresen tisztálkodnak, semmivel se szebb a hajuk mint másoknak.


Lehet, hogy az ápolatlanságnak is van némi előnye? :)

2014. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3


Én megvártam a 6 hetet, végül is utána sem volt rosszabb, mint 4 hete mosatlanul. Nagyjából úgy nézett ki, mintha bevajaztam volna. Volt fénye az tény, súlya is rendesen, de hogy nem volt esztétikus az biztos. Miután kivettem a hajgumit ugyanúgy állt a hajam.

2014. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4 :D


Bátor vagy. Én még nem mertem a sorsra bízni a hajam tisztítását :)

Azért nem is olyan rossz! Nincs baj, ha elveszted a hajgumit:)

2014. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!