Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan szép a bőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szép a bőre némelyik cigány fiúnak, mint pl. ennek is?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=c_1Sr4cODls


Olyan egészségesen élne, táplálkozna?

A nem cigány fiúknál gyakoribb, hogy csúnyán pattanásos.

Hogy van ez?


2013. aug. 11. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A sok színes fém tápláló.
2013. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
45%
duguljál el!
2013. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem dolgoznak, nem idegeskednek, nem aggódnak, mert nincs miért, a társadalom az állam a tezsvírek adják alájuk a lovat. Na meg a sötétebb bőr kevésbé érzékeny iylenekre
2013. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert sok mindenkiről le lett húzva
2013. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért amiért alacsonyak. Valami öröklött.
2013. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy kis smink is van rajtuk? Amúgy könnyen lehet szerintem, hogy nem esznek annyi gyorskaját, mint amennyit az átlagos fehérember. Persze van idejük elmenni a bőrgyógyászatra, hogy csináljanak vele valamit.
2013. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Mert a barnább bőrön kevésbé látszanak a bőrhibák
2013. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mert sok cigány lány,fiú eleve barnán születik!!! én már csak tudom mert nagyon sok barátom van(cigány) és mind barnák!!! ez ugyanolyan dolog mint aki nem cigány hanem magyar az fehér!!
2014. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!