Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szép cigány lány mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szép cigány lány mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy szép cigány lány a suliba gyönyörű szép jó fej kedves aranyos okos :) Nem látszik rajta hogy, cigány fehér bőrű tisztességes lány És nagyon csinos is ! 14 éves de ki néz 16-nak 1 bombázó a fiúk buknak is rá ! De nem foglalkozik velük barátok vagyunk mondtam neki hogy, nekem ő nagyon tetszik ! Ki derült hogy, én is neki de hát szülei nagyon szigorúak és nem engedik hogy, barátja legyen mit tegyek?? Annyira akarom öt ilyet még nem éreztem soha imádom de még sem lehet az enyém ... ? 16/F
2013. jún. 10. 14:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzájuk és beszélj a szüleivel :)
2013. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Már akartam de aszt mondta nekem hogy, ne tegyem mert ebből nagy baj lesz a testvérével már beszéltem facebookon aszt mondta hogy, hagyjam békén a húgát ..Nem tudom mit tegyek nem fogok róla le mondani ! Már azon is gondolkodtam hogy, meg szöktetem de hát az sem lenne jó :D
2013. jún. 10. 14:23
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hm... hát akkor nem tudom :) :S
2013. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Cigánycsaláddal nem érdemes újat húzni. Tőlük még a rendőrök is szarnak.
2013. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kit érdekel hogy, cigány ! Amúgy nem rosszak oláh cigányok! Meg engednek neki sok mindent hogy mini szoknyába járjon fesse magát meg ilyenek ... És jó módúak is az anya apólónő az apja aszem meg kamionos De aszt nem engedik hogy, pasizón! De most fordított esetben ha lenne lányom én se engedném hogy pasija legyen 14 évesen ! De hát ez most más én nem használom ki szeretem ami Otta csak meg láttam .... Csak hát na csak féltik az anyukája még bele is egyezne de az apja aszt mondta hogy, szó sem lehet róla :/
2013. jún. 10. 14:38
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
érdekes ez a félig helyes írásod :)
2013. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
A fogalmazásmód, a helyesírás, illetve az attitűdöd alapján pont összeillenétek.
2013. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
xD Normális válaszokat várok!
2013. jún. 10. 14:44
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem kerüld el nagy ívből.

Ne foglalkozz cigányokkal.

De most komolyan.Egyik haverom összejött egy cigánnyal.

1 év után megunták egymást és szakítottak. A cigány csaj családja elment a haveromékhoz és megfenyegették,hogy ha el meri hagyni akkor kinyírjak.A cigányoknál a szakítás nagyon szégyenletes.Hidd el.Nem éri meg.Meg persze nemsokára mind ki lesznek paterolva az országból.Gondolom nem akarsz utánam enni Indiába :)

2013. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van! De akkor is szeretem nem tudok mit csinálni :/
2013. jún. 10. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!