Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan szedjek elég kitartást...

Honnan szedjek elég kitartást a tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Hali!

Az az igazság, hogy amik érdekelnek munkák/hivatások azok nagyon keveset keresnek...pl elmennék szívesen mentőzni (vagy rendőrnek), de azzal nagyon keveset keresnék és később családfőként, hogy tudnám eltartani a családot? A másik dolog ami érdekelne, az a biomérnöki, de ahoz emelt kémia érettségi kellene és utána nagyon sokat kellene tanulni amit nem biztos, hogy bírnék, nem biztos hogy lenne elég kitartásom hozzá......

Szerintetek mit csináljak?



2014. máj. 13. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt senki nem fogja megmondani mit csinálj. Az biztos, hogy ha tanulsz pár évet, akkor utána sokkal jobb körülmények között élsz le sok-sok évtizedet. Neked kell eldöntened, hogy befektetsz-e a jövődbe. A biomérnöki keresett szakma itthon és külföldön is, de tényleg kemény. Affinitásod van a természettudományokhoz?
2014. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a kémiát főleg, de a biológiát is szeretem....viszont a matekot, fizikát nem annyira...

inkább az a gondom szerintem, hogy nem vagyok biztos benne, hogy végig tudnám csinálni a biomérnökit (mert nagyon nehéz ahogy hallottam) és így nem tudom érdemes-e elkezdenem?!

2014. máj. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!