Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértesz ezzel? :"A mosoly...

Egyetértesz ezzel? :"A mosoly az első lépés a boldogság felé. "

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,mert aki mosolyog,az pozitívan látja a világot(van aki csak azért vigyorog mert süsü)
2014. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen:)Kell mosoly.Adni is, és kapni is:)
2014. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen a mosoly önmagában a pozitívumot jelzi, és igen valóban egy nagy lépés a boldogság felé!


De ezt igazán az érti aki ezt tapasztalja!


De teljesen igaz ez, nekem nem könnyű a helyzetem, de belátom hogy ez igaz mert én átéltem ár ezt azt eddig. Nem nagy dolgok ugyan de nagyon sok mindenre kaptam választ hogy mi várható az életben.

2014. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,én például próbálok sírás közben mosolyogni.Ennek általában több sírás a vége,hiszen látom ahogy ég a piros elázott pofám,én pedig szánalmasan vigyorgok a tükörbe,mintha saját magamat sajnálnám.


Ezért úgy gondolom hogy lehet a mosoly,elméleti is,mert ha pozitív dologra gondolunk a legmélyebb gödrökben,szinte valóban jobban érezzük magunkat,leszámítva hogy egy adott helyzet változatlan marad.Mindig ezek az elkapott pozitív gondolatmenetek vagy élmények adnak erőt (legalább is nekem) ahhoz hogy kigyomláljam a régóta burjánzó lelki gazt,vagy ahhoz hogy kikapáljak egy új utat az életemben.


Bocs a kertész metaforákért :D...

2014. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!