Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, ha belekezdek...

Miért van az, ha belekezdek valamibe, akkor soha semmi nem sikerül? Idáig még egyszer sem, és olyan embereknek sikerül helyettem, akikről álmodni sem mertem. Hol van Isten?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Azert, mert igy allsz hozza, hogy sose sikerul semmi. Isten pedig a mesekonyvekben talalhato.
2014. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Azert, mert igy allsz hozza, hogy sose sikerul semmi."

Ennek semmi köze a hozzáálláshoz.


Kiszórtam 5ezer szórólapot, és 1 ember se jelentkezett. Vadidegenekről van szó, akik nem ismernek engem, soha nem láttunk egymást, akkor mégis honnan tudja, hogy én mégis hogyan állok hozzá??? SEHONNAN!


Ennyit a hozzáállásról, ez csak hárító szöveg amit valami idióta "élettanácsadó" elterjesztett.

2014. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Vallásos vagy ezek szerint?

Hasonló helyzetben vagyok, nekem is minden csak a többedik alkalomra sikerül, de fontos, hogy sose veszítsd el a derűdet, a bizakodásodat. Saját tapasztalat, ha belepunnyadsz a sikertelenségbe, nehezen lábalsz ki belőle. SOHA NEM SZABAD FELADNI. Elsőnek üzenem, hogy szerinte. szerintem meg a Jóisten mindenütt ott van, és amikor sírsz, veled együtt sír, sosem hagy magadra. Az, hogy Isten van, nem azt jelenti, hogy minden problémamentesen zajlik, és hogy mindenben sikereket érsz el. Állít eléd akadályokat, meg kell küzdened dolgokért. Talán pont azért teszi, hogy bizonyíts, hogy mennyire hiszel benne, hogy neki élsz. Próbálj így tekinteni a dolgokra, és hidd el, könnyebb lesz, csak ne bántsd magad és ne hibáztass senkit, ha valami nem jön össze elsőre fel a fejjel! :)

2014. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3:

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Megérintett. :)

Elhagytam Istent az utóbbi időben és pont ma gondolkoztam, hogy meg tud-e bocsátani. Pont kaptam választ tőled. :)

Az a baj, hogy nem 10 és nem 20 próbálkozásról van szó, hanem többről, ami nem sikerült. Ezt elégeltem meg, és még mást is. Egyelőre hagyom, de ha felerősödöm újra próbálkozok. Egyelőre elég, ha isten megbocsát. .)

2014. jún. 7. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Adhatok egy tanácsot? Ne követelőzz, és megadja.... Nekem bevált..
2014. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3. vagyok, örülök, ha segíthettem. Biztos vagyok benne, hogy Isten megbocsátja mindazt, amit igazán őszintén megbánsz, és akárhányszor elfordulsz tőle, Ő visszavár. :)
2014. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 világvége1 ***** válasza:
Nem Isten akarta, hogy ne sikerüljön (nem büntet a földön), vagy hogy annak a másnak igen.
2020. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!