Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó egy olyan embernek...

Fannni17 kérdése:

Miért jó egy olyan embernek az, hogy cseszteti a másikat mert más stílust, zenét kedvel?

Figyelt kérdés
más,stílus,zene

2014. máj. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az illető szegényes lelkületű, intoleráns, ostoba senki, aki nem tanult meg viselkedni és elfogadni másokat.

Másrészt gondolom nincs rendben a lelki világa mások piszkálása okoz örömet kicsinyes lelkének, miután beletapos valakibe azt hiszi ő a jani.

Gondolom otthon senki sem hallgatja meg vagy vele ugyanezt csinálják így kompenzál.

Esetleg otthon is ezt látja.

Aki rendben van magával és normális nevelést kapott az nem foglalkozik mással még ha meg is van a véleménye bizonyos dolgokról.

2014. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert minden ember csak azt tudja elfogadni, amit az ő szubjektív megítélésével szeret. Nem érti, hogy tetszhet neked valami, ami neki nem. Ez olyan, hogy én sem értem meg soha, hogy mit lehet nézni fél óráig egy autón. (férfiakra gondolok)
2014. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos az ilyen emberek egyszerűen hülyék és tömegemberek. Azt hiszik mindenkinek olyannak kell lennie mint nekik, és egyszerűen nem tudják elviselni ha valaki más mint ők. Én is átéltem ezt, ilyenekkel voltam körülvéve, de igazából soha nem sikerült rájönnöm h miért ilyenek. Szerintem ne adj a véleményükre!
2014. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!