Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell az ilyen embetreket...

Miért kell az ilyen embetreket "pénzelni"?

Figyelt kérdés
Akik életükben alig dolgoztak és kapják a segélyt évtizedekig. Más meg a belét kidolgozza minimálbérért!

2014. máj. 23. 12:35
 1/10 A kérdező kommentje:
"embereket"
2014. máj. 23. 12:36
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor rögtön kiabálnának hogy rasszizmus van!
2014. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hollófernyiges ***** válasza:
Olcsóbb mint a börtön.
2014. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert elég nagy szavazóréteg a cigányság, ezért nyal be nekik mindig az aktuális kormány.
2014. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem pont erre gondoltam!

Itt van például anyósom. 60évesen jó ha össz-vissz 10éve van ledolgozva. Idejét sem tudom mióta segélyen él,és még kevesli is. Sőt fel van háborodva,hogy ő miért nem nyugdíjat kap már!

Mikor mondom neki hogy én bizony egy forintot sem adnék neki,meg mire fel akar nyugdíjat mikor nem is dolgozik/dolgozott még ő áll feljebb és megsértődik!

Ja és dolgozni soha nem akart,még akkor sem ha a szájába adták volna a melót!

2014. máj. 23. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Mert vagy nincs munkahely, vagy nem akarnak az emberek dolgozni. Azt hiszik, hogy ők már letettek valamit az asztalra. Sajnos vannak ilyen emberek.

Akik meg azt mondják, hogy a cigányság végett, üzenem nekik: én is cigány vagyok! És képzeljétek, a szüleim dolgoznak és én is kiváló tanuló vagyok! Ne általánosítsunk! 14/L

2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az ilyen embereknek az agyával van a gond akik azt hiszik hogy nekik minden alanyi jogon jár csak azért mert megszülettek
2014. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha bemész egy zöldségeshez ahol az almák 95%-a rohadt, akkor bizony kijelented hogy ez a zöldéséges rohadt almákat árul. Hiába van mondjuk 100-ból 5 db egészéges,fénylő alma ha a többi 95 rohadt.

Na ezért van az általánosítás.

2014. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-asnál a pont!
2014. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van olyan eset, ahol indokolt a segélyezés. Tisztában van azzal a kormány, hogy rengetegen kihasználják a rendszert, de nem tehetik azt meg, hogy mindenkitől megvonják, viszont családonként/emberenként ellenőrizni se lehet.


A legegyszerűbb szemet hunyni.

2014. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!