Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Skizofrén lennék? Vagy paranoi...

Skizofrén lennék? Vagy paranoiás? Alaptalan amitől félek?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve regisztráltam egy fizetős filmes oldalra. Azóta amióta regisztráltam arra gondolok hogy kérhetnek vagy követelhetnek tőlem pénzt. Pedig semmilyen személyes adatot vagy fizetéssel kapcsolstos dolgot nem adtam meg. Nem magyar oldal. Az oldalra az van kiírva hogy az előfizetésem inaktív. Az oldalról nem tudom és nem is lehet magamat törölni. Mivel nem értek az internetes dolgokhoz igy félek attól hogy fizetnem kell.
2014. máj. 25. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Skizofrén nem vagy mert meg tudod külömböztetni a valótlant a valóditól,paranoiás sem mert az is lehet skizofrénia fajtája, egyszerüen abbol kifojólag hogy ez neked még újabb dolog, félsz tőle.... nem kell félned, amig nem irják azt hogy kell fizetned, ha nem is adtál meg bankártyaszámot akkor igyse ugyse tudnák még ha hekkelve is lenne leemelni a pénzedet. :) don't worry be happy
2014. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Skizofrén nem vagy, mert meg tudod külöNböztetni a valótlant a valóditól. Paranoiás sem, mert az is lehet skizofrénia fajtája. Egyszerüen abbol kifoLYólag, hogy ez neked még újabb dolog, félsz tőle.... Nem kell félned, amig nem irják azt, hogy kell fizetned. Ha nem is adtál meg bankártyaszámot, akkor Ígysem-Úgysem tudnák, még ha hekkelve is lenne leemelni a pénzedet. :) Don't worry be happy!


Csúszik a történet! Regisztrációnál meg kell adni néhány személyes adatot..

2014. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ezen az oldalon nem kellett.
2014. máj. 26. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!