Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19 évesen ha valaki kisfiúnak...

19 évesen ha valaki kisfiúnak szólít, szerinted az ciki?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és az utcán egy olyan 40nes férfi így szólított. Hál a istennek egyedül voltam , de mi van ha haverokkal vagy szüleimmel vagyok? Ciki szerinted? Volt már hogy 17 évesen (majdnem 18 voltam) és kisgyereknek szólítottak. És nem ismerem őket.

#bácsi #17-19 évesek
2014. máj. 25. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, neki.

Szerintem ez bunkó dolog, ha fiatalabbnak nézel ki a korodnál, akkor is.

2014. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert hozzájuk képes fiatal vagy... a haverjaid előtt miért lenne ciki, röhögtök egyet a sztorin, aztán elraktározzátok egy jó emléknek
2014. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ciki lenne hanem sértő,lenéző dolog.
2014. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól megnézted a férfit? Biztos, hogy nem voltak ferde hajlamai? Szerintem egészséges férfiak nem szoktak csak úgy leszólítgatni fiatal embereket az utcán. Kivéve persze, ha részegek.
2014. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az út közepén mentem és azt mondta hogy menjek a szélére azért szólított
2014. máj. 25. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi köze hozzá, hogy hol mész???
2014. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ráírva, hogy 19 éves szóval ha 15-nek néz ki, akkor miért ne mondta volna?
2014. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6-s, istenem... Neked sok eszed van. Az út közepén megy, ahol a sok autó megy, és elüthetik. Mi köze van hozzá, ha ott megy? Semmi, csak nem akarja a csávó, hogy elüssék. Ennyi. Bár, valakinek lesz hozzá köze, aki elfogja ütni őt.

Lényegében: Útközepe=autó

Útszéle= biztonság

Csak hogy értsd! ;)

2014. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!