Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolt már valaki a vagdosásr...

Gondolt már valaki a vagdosásra, de nem tette meg? 17/f

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor miért szeretted volna illetve mi tartott vissza tőle?

2014. máj. 25. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
pár csaj régebben körzővel szokott betűket vésni a kezébe, de így konkrétan senki ismim nem vagdosta magát, meg szerintem egy hülye divat ez a vagdosás, utána meg ott maradnak a nyomai és mit mondsz majd, ha elkerülsz egy munkahelyre, vagy más suliba, miért ilyen a kezed? vagy nyáron hogy mászkálsz pólóban, mindenki azt nézze, milyen a kezed a vagdosástól...
2014. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Nem divat. A combom karcolom, ott nem látja senki. Segít. :(
2014. máj. 25. 19:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Én gondoltam rá egyszer nem is olyan régen. Minden összejött akkor és még a tetejére az, addig 'igazi barátaimnak' hitt emberek is hátbaszúrtak. Elmondtad mindennek, olyanokat terjesztettek rólam, amik soha nem történtek meg és nem is igazak. Aztán, akkor szereztem egy pengét már ott voltam, hogy mindegy nekem már. Aztán, végül visszarántottak ebből a depresszióból, és az miatt, a 2 ember miatt, újra talpra álltam. :)
2014. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én korábban vagdostam a csuklómon, de abbahagytam. Azért tettem, hogy fájjon, de szerintem nem jó, mert már egy éve volt és még mindig látszik a nyoma. Szerintem te is próbálj leszokni :)
2014. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sok függ attól mennyire erős az a blokk ami meggátolja az öncsonkítást.


A dolog nem számít normálisnak, de egy felmérés szerit pl.a britteknél minden harmadik vagdossa magát vagy mi.


Mivel aggódsz amiatt amit csinálsz, javaslom kérj szakértő segítséget. Pszichológustól. Nem szégyen az, és segít.

2014. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbálok, de nehéz.
2014. máj. 25. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet most nem látja senki a combod, de ha majd lesz párod, akkor nem biztos, hogy örülne neki, hogy ilyent lát...próbálj meg felnőttként gondolkodni...nem a vagdosás segít, meg az, ha magadnak fájdalmat okozol, hanem az, ha elfelejted az ilyen hülyeségeket és próbálsz nyitni a világ felé...ha valaki megértene, az sokkal többet jelentene...
2014. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7: Sosem volt olyan, aki megértett. Próbáltam keresni egy barátot, csak utána jött a karcolás. Arról már lemondtam, hogy valaha lesz párom.
2014. máj. 25. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:

Hmm. Érdekes, kíváncsi vagyok, hányan isznak itt alkoholt, hogy ellazuljanak. Mert ez kb. ugyanaz.


Tíz évvel idősebb vagyok nálad, és már nagyon régóta vagdosom magam. Pszichológushoz is jártam, nem vagyok rá büszke, de jobbnak érzem, mintha piálnék vagy drogoznék.


Olyan nem volt, hogy gondoltam rá, de nem tettem meg, mert csak olyankor jut eszembe, amikor tudom, hogy más nem segít.


Még a citromfű tea sem.

2014. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a vagdosás semmire sem jó. Osztályban is 3-4 csinálják, nem értem. Egyik elkezdte egy fiu miatt, és ha a másikat is megbántotta valami akkor ő is. A legjobb barátnőmet meg gyógyszer miatt majdnem elvitte a mentő, aztán kiderült hogy csak megrendezte magának a műbalhét, mivel csak cukorka volt..ez múlthéten volt egy fiu miatt (csak annyi volt hogy a fiunak nem tetszet viszont). Ez egy nem normális dolog, kedves kérdező az mondod azért csinálod hogy fájjon? Csak lehet egyszer már nem fog fájni...ugye érted? Én legszivesebben az ilyen embereket szhiológushoz vinném és ha az nem segít akkor kórházba ami ilyenekkel foglalkozik. Sajnálom az ilyen embereket, nem boldogok, és az ő érdekében vinném dokihoz. Kitartást!
2014. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!