Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltem a legjobb barátnőmet,...

Féltem a legjobb barátnőmet, mert (szerintem) nem gondolt bele abba, amit csinál. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
15 éves lányok vagyunk mindketten. Még egyikünknek sem volt barátja (mármint pasija). Ő kissé prűdebb, nem is beszélgetett általánosban fiúkkal. Aztán most gimibe mentünk, sajnos különbözőbe. Tudni kell azt, hogy durván pár hónapja barátkoztam egy 19 éves sráccal. A legjobb barátnőm mondta, hogy "ne akarjak többet, stb., mert azért mégiscsak 19 éves, 4 év korkülönbség sok". Megjegyzem, tényleg nem akartam többet annál, hogy beszélgetünk erről-arról. Aztán a srác elköltözött és mára már sajnos nem is beszélgetünk. Most nem rég viszont a barátnőm mondta, hogy találkozott egy 20 éves, eléggé szabad elvű rocker sráccal. A barátnőm nekem azt mondta, hogy az egyik haverjának bejön a srác, és vele akarja összehozni. Ezért nem értettem, hogy akkor miért ment el vele kettesben a hétvégén egy plázába, ami valljuk be, randinak is volt mondható. Ne értsetek félre, semmi bajom a rockerekkel, de ez a srác iszik, tehát sokszor részeg és füstöl, mint a gyárkémény. Aztán kiderült, hogy egy másik barátnőnknek (nevezzük "A"-nak) viszont a legjobb barátnőm azt mondta, hogy a srác 23 éves és egy animés találkozón ismerkedtek meg, tehát semmilyen "szerelmes haver" nem volt a képben. "A" megnézte a srác profilját Facebookon, aztán aggódva mutatta meg nekem. Mit is mondjak, tényleg elég... khm... vad a srác. Ráadásul a barátnőm nem mondott nekem igazat, mert egyszer elszólta magát, és minden úgy van, ahogy "A"-nak mondta. Azt állítja a srácról, hogy rendes, sose csapná be őt meg ilyenek, holott max. két hete ismeri, 2x találkoztak. Féltem a legjobb barátnőmet, mert elég naiv. Hiába mondom neki, hogy a srác már felnőtt, az ő korában páran már a családalapításon gondolkoznak, a barátnőm meg még csak most csöppent bele ebbe a "fiú-lány" témába, hajthatatlan és mindenképp össze akar jönni vele. (Régóta ismerem és eddig még szerelmes sem volt, tehát ez neki az első.) Mit mondjak még neki, hogy legalább egy kicsit elgondolkozzon azon, hogy mit csinál?

2014. jan. 1. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ja.

Én meg normális vagyok 17 éves, kigyúrt, van kocsim, jóképű vagyok és nincs csajom.

2014. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RocKecske válasza:
Szerintem ne állj az útjába, a saját hibáján kell tanulnia.
2014. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nayal ***** válasza:
35%
Első: Normális? Inkább szánalmas, felszínes tucatember. Neked nem csajod lesz hanem k.vád aki megcsal. Am kérdező: Mit értesz vad alatt? Szerintem attól, hogy valaki iszik még lehet normális, becsületes, őszinte, hűséges. A rockerek többsége jó ember, viszont 7 év az sok. Amúgy szerinted a srác is össze akar jönni vele? Mert akár el is utasíthatja.
2014. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vad alatt azt értettem, hogy a legtöbb képén cigivel a szájában, egy üveg piával és két miniruhás csajjal pózol. A barátnőm mondta, hogy azt mesélte neki, hogy már nem is emlékszik, hány csaja volt és már le is tartóztatták. Van, ahol verekszik (lehet, hogy csak látszatbunyó, nem tudom). Amúgy nem akarok így ítélkezni felette, mert nem ismerem. De azért ott van bennem a félélem, hogy mi van, ha mégis olyan, mint amilyennek mutatja magát.
2014. jan. 2. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A cigis,piás üveggel való kép,ha nem is a legjobb,szerintem nem olyan szörnyü,ettől még nem feltétlen árt a barátnődnek.A miniruhás csajok lehetnek a haverjai,sőt,ha sokat bulizik,és ezek is buliban készültek akkor elég valószinü,ne a pl miniruhás haverjairól,illetve havernőiról itéld meg a fiút.Az hogy nem is emlékszik mennyi csaja volt,csak felvágás akar lenni valószinü.A letartóztatás az már neccesebb téma,de van ilyen jó barátom,akit tartóztattak régebben le,mikor megtudtam engem is kiakasztott nagyon,de megvolt az oka arra amit tett(ide nem fogom leirni)azóta megismertem és az egyik legjobb ember akit ismerek.(igaz,abból amit irtál rá "csak" ez igaz).A verekedés szintén necces,de lehet hogy úgymond van oka rá,illetve látszatbunyó is lehet mint irtad.Persze,azért szólj a barátnődnek hogy vigyázzon,legyen óvatos,ne keveredjen balhékba,és azért figyelj a barátnődre,de ha nem egy nagyon nagyon naiv lány,akkor hagyd,ha csalódik is a fiúban,érthető hogy nem akarod hogy rossz legyen neki,de tapasztalnia is kell és úgy is a saját hibáiból tanul
2014. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi irtad hogy elég naiv...hát az az igazság,hogy valószinü igy is a saját hibáiból fog tanulni,mindegy mit mondasz nem fog rád hallgatni,ha tényleg szereti a srácot.Azért állj mellette,figyelj rá,de ha nem árt neki komolyan a fiú,akkor ne szóld le a fiút,ne próbáld lebeszélni a barátnődet róla,mert nagyon eltávolodnátok egymástól szerintem.
2014. jan. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!