Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is gondolt már így a...

Más is gondolt már így a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

27F vagyok.

Nem volt sose barátnőm, mert úgysem kellek senkinek, ezért kár belekezdeni, mert úgyis rossz a vége. Meg ott vannak a lány szülei is, nekik biztos valamiért nem tetszenék, ezért csak konfliktus lenne a jelenlétemből.

Ezért hagytam idáig mindent a fenébe, kevesebb a gondom bajom, dolgozok utána meg pihenek.


2014. márc. 12. 18:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Hasonló gondolataim vannak nekem is, illetve nálam a terveim is az egyedüllétet igénylik. Egy kapcsolat mindig befolyásolja az embert. Egyedül csak magamat kell számításba venni.

De 8 óra munka után nekem se sok kedvem van keresni életem párját. Persze vannak olyan pillanatok, amikor érzem a hiányát, de eddig túltettem magam rajta.

25f

2014. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, igen néha előfordul velem is a hiány ,de ami nincs azzal a baj sincs.
2014. márc. 12. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezek mind csak nagyon gyenge önigazolások, arra miért vagytok egyedül.

Ez nem választás, csak egyszerűbb ezer kifogást találni, mint összekapni magatokat.

2014. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
lehet én meg le becsülöm magam hogy úgy is ott hagy én ettől tartok jobban pedig jól esne egy társ magam mellé pedig én őszinte embernek tartom magam 29 éves vagyok
2014. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy kell összekapni magamat, mire gondolsz ez alatt?
2014. márc. 12. 21:13
 6/15 anonim ***** válasza:

+ végtelen. Lehet egyedül is élni.


25 vagyok, már megszoktam hogy mindig egyedül vagyok. Nem kívánok ezen változtatni.


az meg, hogy a külvilág ezt nem tudja elfogadni és tolerálni, nem igen érdekel...

2014. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ma 21:13


trollkodik, beleköt még a betonba is. Ilyenekkel tele van ez az oldal. Neki sincs jobb élte, hogy itt éli ki magát.

2014. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem élnék egyedül az tuti. Szeretem a párom, és kellenek a gondok is, hogy tanuljuk élni az életet. Az, hogy valaki a könnyebb végén fogja meg a dolgot, hogy jó így, meg ami nincs az nem fáj, csak gyávaság. Az ember társas lény, és jó, hogy van kire számítani.
2014. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány. Csak kifogásokat keresel.

Csinálj valamit amitől jobb embernek, jobb partinak, izgalmasabbnak érzed magad.

Ha otthon nyavajogsz, áltatod magad a hülyeségeddel, nem jutsz egyről a kettőre.


Fogalmad sincs arról, milyen egy párkapcsolat. A konfliktusok sokszor elkerülhetetlenek, de azért van ott a barátnőd, hogy együtt vészeljétek át ezeket.

2014. márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy lenne barátnőm, de a szülők felé is nagy a megfelelési kényszer. Nem hiszem, hogy kétkezi munkást szeretnének vejnek.

Érettségi, technikusi végzettségem, C+E jogsim(kamion) van, de most fizikai munkát végzek.

2014. márc. 13. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!