Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondolt már valaki a vagdosásr...

Gondolt már valaki a vagdosásra, de nem tette meg? 17/f

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor miért szeretted volna illetve mi tartott vissza tőle?

2014. máj. 25. 18:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10: Igen, hogy fájjon. Mert van olyan fájdalom, ami rosszabb mint a fizikai, és így el tudom felejteni. Máshogyan nem megy.
2014. máj. 25. 19:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Én gondoltam, csináltam is.

Mi tartott vissza? Kiderült.

2014. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezzel tényleg dokihoz kellene menned. Nem elbagatelizálni akarom a lelki fékdalmadat, de gondolom nem édesanyád halt meg, vagy uilyesmi tehát szó csincs itt kibírhatatlan szörnyű dologról. Mindig lesznek az életben nehézségek, sokszor van az ember mélyponton, stb. Erre valahogy fel kell vértezned magad. Nem élhetsz úgy, hogy ha valamilyen vél vagy valós sérelem ér, akkor összevagdosod magad. Ugyanúgy nem megoldás erre a drog sem, meg az alkohol sem, nyilván, de ettől még a vagdosás sem. És igenis kell egy orvos (inkább pszichiáterm, mivel a pszihogus nem orvos) aki rendbe tesz lelkileg és kizökkent az önsajnálatból.
2014. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13: Azt hiszem eltértünk a témától... A kérdésre érdekelnek inkább a válaszok.
2014. máj. 25. 22:25
 15/15 anonim válasza:
Mikor rám jön a vágy az öngyilkosságra, akkor próbálgatom magam vagdosni... de egy mélyebb vágás után általában abbahagyom egy időre.
2014. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!