Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hihetetlen! Az ember sehol...

Hihetetlen! Az ember sehol nem lehet egyedül már? Hova menjek ahol egyedül lehetek egy pár órára? Az űrbe?

Figyelt kérdés

Egy kis városban lakok, és nem tudok egyedül kimenni a kertbe úgy, hogy azt érezzem, hogy egyedül vagyok!

A szomszédok bár nem nyuggerek, mégis hétköznap délelőtt tesznek vesznek a kerjükben. Vagy van amelyik délután dolgozik, de akkor mikor elmegy dolgozni akkor mindenki más van otthon a kisgyerekesek haza jönnek a suliból, oviból. Szóval délután megint tiszta nyűszgés minden!

Hétvégéről nem is beszélek mert 30 házból 28 ban ilyenkor hétvégén mindenki kint éli az életét!


És egyedül akarok lenni pár órácskát, vagy fél napot, mikor úgy érzem sehol senki több száz méterre tőlem.

Ezért kimentem a közeli erdőbe, szántás mellé, erre nem hittem el amit láttam. Hétköznap délelőtt 9-10 kor jöttek szembe velem a kisgyerekes család a kutyával! Hát hihetetlen munkanapon délelőtt 10 kor ezek mit kószálnak arra felé? Miért nem dolgoznak mint más normális ember?

Elmentek utána, leültem ott a padra egy kis ösvény van ott meg pad, erre jöttek a korszmotorosok... Hétköznap 10-11 kor hangsúlyozom!


Akkor kimentem a temetőbe, gondoltam senki nem olyan hülye hogy hétköznap délelőtt ott kirándulgasson. De csak mászkáltak ott is a nyuggerek!

Miért nem lehet az ember egyedül? Hová menjek, ahol nem fognak mindig szembe jönni mások, és érezhetem, hogy sehol senki csak én és a természet? A világűrben?



2014. márc. 25. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Keresel egy szép kis városszéli dűlőt. 100 méterenként van egy tanya, csak találsz egy tisztást, ahol egyedül lehetsz.
2014. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a sorokat, mintha én irtam volna, szóról-szóra.Volt már ugy, hogy elmentem erdõbe, hogy sikitsak egy nagyot.:):)Csak a z volt a baj, hogy mindig valaki kijött a bokorból.Ugyanazt mondtam én is, hogy vajon hovamenjek,ahol senki sem lát.Szomszédaim nekem is állandóan az utcán pletyiznek, meg mindent csinálnak.
2014. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel voltunk a Zselicben túrázni barátnőmmel, olyan 30-40 km-t, tarthatott úgy 7-8 óráig, végig jelzett turistaúton, hétvégén. Ez idő alatt összesen kétszer láttunk más embert, egyszer két embert egy furgonnal, valószínűleg fatolvajok voltak, egyszer pedig egy fotóst. A másik véglet, mikor a Magas-Tátrában voltunk egy hetet, a legnépszerűbb turista útvonalakon gyakran tömött sorok voltak (azért szerencsére nem mindenütt).


Viszont hazai viszonylatban ha letér az ember a turistaútvonalakról, és nem egy kimondottan népszerű, parkolóhoz közeli helyen mászkál, akkor szinte garantált, hogy nem fog más emberekkel összefutni. Ha ez nem elég, a földutakról, ösvényekről is le tudsz térni, sok olyan erdő van, ahol nem erős az aljnövényzet, így könnyedén át lehet vágni. Karsztvidékeken például gyönyörű tisztásokra lehet akadni.


A lényeg, hogy nem olyan helyre kell menni, ami népszerű. Ha nincsenek nagy erdők a környékeden, akkor nem érdemes megcélozni azt a kevés erdős részt, ahol ott a pad és a kis ösvény, hanem olyan helyeket, ahová nem nagyon mennek túrázni (nem tudom nálatok mi van, de én pl. múlt vasárnap mezőgazdasági földutakon voltam futni, és egyetlen emberrel nem találkoztam össze, pedig 3 órán át futottam, pedig ez nem kisváros).

2014. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Folyt. 3

De tényleg nehezen tudom megérteni a problémát, én rendszeresen járom az erdőket, és nagyon jól kitapasztalható, hogy merre vannak sokan, és merre szinte senki. Pl. Pécs környékén nem a Misina és a Tubes között érdemes mászkálni, ha nyugalomra vágyunk, ahogy Sopron környékén sem a Károly magaslat környékén.

2014. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
(Egyébként párosban is vannak dolgok, amikhez nem szeretne az ember közönséget :-))
2014. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

megoldás egy lakatlan sziget


egyébként akikkel találkoztál azok meg azon morfondíroznak, hogy te hogy a fenében vagy ott akkor amikor minden rendes embernek dolgoznia illik

2014. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Menjél még messzebb. Az erdő falu felőli részén mindig sok az ember, de ha bemész pár száz métert, vagy pár kilométrert akkor ott már csak nincs senki...
2014. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Egy kis városban lakok, és nem tudok egyedül kimenni a kertbe úgy, hogy azt érezzem, hogy egyedül vagyok! "


Akkor hát fogod magad, jó mélyen benyúlsz a pénztárcádba, felhúzol egy magas betonfalat, vagy körbeülteted a kertet tujákkal, vagy ezerféle módja van már, hogy a saját kertedbe ne lásson be senki. Nem egyszerűbb, mint kilövetni magad az űrbe? xd

2014. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Horus magnus est ***** válasza:
63%
Az igazi kérdés itt az, hogy te miért nem dolgoztál mint minden "rendes" ember?
2014. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Elmentek utána, leültem ott a padra egy kis ösvény van ott meg pad,"

Ember! Szerinted a pad minek van ott? Olyan helyre menj, ahol nincs út, nincs pad.

2014. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!