Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdem érteni az emberek...

Kezdem érteni az emberek gondolkodásmódját. Nektek is volt ilyen, vagy mindig értettétek vagy sosem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a gondolkodásmódja ugyanolyan, úgyhogy nem hiszem, hogy az emberekét érted :)
2014. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
Mióta pszichológiát olvasok, sokkal jobban átlátok az embereken és szándékaikon.
2014. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ó,az enyémet biztosan nem értenéd.Anyám.Nekem volt már amúgy ilyen,igen.Arra jöttem rá,hogy valójában mindenki egyforma,és csak a külső hatások formálják őket.
2014. jún. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évtizedekig azt hittem, hogy hülye vagyok (azaz ezt akarták elhitetni velem), pedig csak egészen másképp gondolkodom, mint a legtöbb ember. Sokáig nem értettem, miért gondolkoznak az emberek egészen másképpen, mint én. De aztán rájöttem, hogy vannak embercsoportok, akik hasonlóan gondolkoznak, és igyekszem ezeket megérteni (de nem azonosulni) velük. Sajnos az a csoport, amelyikhez én tartozom, az emberek 2,5 százalékát öleli fel, és abból is kilógok. (MBTI teszt)
2014. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző: üdv a klubban. ;) Csak nem te is intp? ;)
2014. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!