Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a fiúk gondolkodásmódját? :D

Figyelt kérdés

Facebook tele van ribikkel. Kint van a melle, és a műkörmös kezét reklámozva lehet nézni a fejét, amin persze egy kiló smink van. Gondolom mindannyiunknak van ilyen ismerőse.. :D

És akkor nézem a kommenteket, ott van hogy "Jajj de szép!" meg "Gyönyörű vagy *-*" és az ehhez hasonló hozzászólások.. De ez nem is igaz :D

Tök átlagos, már-már csúnya fejű lányokról van szó, akik Bershkás cuccban, a melleiket kitéve pózolnak. Ez nem széép!! Akkor miért nem írják oda hogy "Jó nő"? Inkább hihetőbb..

Vagy csak engem zavar ez? :D

(Ja és aki jön a nagy okos válaszokkal, hogy ez engem azért irritál mert féltékeny vagyok, ne is vegye a fáradtságot arra hogy ide írjon. Köszi :D)


2013. nov. 4. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ezen mit nem lehet érteni?

Kuncsorognak hátha dughatnak egy jót azokkal a ribikkel.

2013. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen ismerősöm.
2013. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sose kommentelek fészbuk képeket. pláne nem nyalok be melegszarig egy pöffeszkedő fényképribónak.
2013. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Imponálni akarnak nekik..
2013. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Kell egy értelmi szint, hogy ez valakinek bejöjjön, meg persze ha valaki kiteszi mellét, az rögtön szexuális ingert vált ki.
2013. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy kérdező, a tiniktől miért vársz normális viselkedést? Elkényeztetett idióták, tisztelet a kivételnek.
2013. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Persze, mindig az kell, ami kiveri a szemed! akik meg lájkolgatnak,meg hozzászólnak ilyen lányok képei alá azok felszínesen nézik a dolgokat. Korántsem biztos, hogy barátnőnek kellene. Csak megnézzük a portékát a piacon..
2013. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mélyen leszarom az egészet, látod ezért nem is vagyok fent fészbukon.
2013. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz. Mindenkinek a leértékelt áru kell... Mert azért kevesebbet kell dolgozni.

De ezzel csak az ilyen lányok önbizalma nő. Egyre több lesz a beképzelt 13-17 éves lány. Remek. :D

2013. nov. 4. 17:33
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Remélem egy nap újra eljön majd az a pillanat, amikor a virtuális kapcsolatok helyett a személyes találkozások diadalmaskonak. S ne legyen igaza Albert Einsteinnek, amikor azt mondta, hogy el fog jönni az a világ, amikor a technológiai fejlettség olyan szintet üt meg, hogy már nem is lesz szükségük az embereknek egymásra. Eddig nem téved sajnos.

Sosem kedveltem lányok fotóját a facebookon, nekem ez nem jelent semmit, hogy valaki hogyan néz ki. A lelke, ha a lelkét nem látom meg, akkor veszett fejsze nyele.

2013. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!