Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már példa arra, hogy...

Volt már példa arra, hogy elmondtak nektek valamit, pl munkahelyen egy feladatot stb és mégsem értettétek meg mit akar az illető? Egyik fületeken be, másikon ki. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve tapasztalom magamnál, hogy nem jegyzem meg amit nekem mondanak,elfelejtek sok mindent,pedig csak 22 éves vagyok. Már valaki mondta is rám, hogy lassú elméjű. Furcsa,nem voltam mindig ilyen, kifejezetten okosnak találtam magamat még érettségi előtt. Folyton dicsértek a tanárok is, és tényleg jobban fogott az elmém. De most nem értem mi van velem. meghülyültem? Nagyon kellemetlen érzés, együgyűnek érzem magam és ha valaki kér tőlem valamit, egyből azt érzem, hogy nem fogom tudni megcsinálni, el sem fog jutni az agyamig az információ.
2014. febr. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem figyeltél oda. Hallottad, de nem figyeltél, ezért nem jegyezted meg. Ilyenkor ismételd meg, vagy írd le és akkor biztosan emlékezni fogsz rá később
2014. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, hogy leírom, csak erre sok helyen nincs lehetőség.
2014. febr. 20. 11:02
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez itthon is fenn áll nálam, a párom mond valamit én meg: Mi? Elmondja megint és elfelejtem, nem értem mi van velem.
2014. febr. 20. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy nem történt-e érettségi tán valami élettani változás ? Esetleg el kellene menni egy endokrinológushoz és meg kellene vizsgálni a pajzsmirigy hormonok szintjét.
2014. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet jó ötlet, mert más gondjaim is vannak, tüneteim, pl: fáradt vagyok ébredés után, éjjel többször csak úgy kinyitom a szemem, néha beszélek álmomban, ingerlékeny vagyok, nem túl jó az étvágyam se, sovány is vagyok. 160 cm és 45 kg. 3 év alatt híztam csekély 3 kg-ot.
2014. febr. 20. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyenen én is átestem. Volt munkahelyemen hibát hibára halmoztam, és ha kettőzött erővel figyeltem oda, kétszer akkora hibát vétettem.

Már semmiben sem voltam biztos, szinte összeadni sem mertem egyedül...

Váltottam, az azóta eltelt több év alatt egy vagy két hasonló kaliberű hibát követtem el, ami ezen a szinten semmi.


Arra akarok kilyukadni, hogy ez egy intő jel, hogy valamin változtatnod kellene, semmiképpen sem "lágyult meg az agyad", vagy hasonló.

2014. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!