Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Félek hogy pénzt kérhetnek...

Félek hogy pénzt kérhetnek egy fizetős oldal regisztrációja miatt. Van félnivalóm?

Figyelt kérdés
Véletlenül regisztráltam egy nem magyar filmnézős fizetős oldalra. Csak kamu email címet, hamis születési évet, hamis országot, és felhasználónevet adtam meg. Fizetéssel kapcsolatos dolgot nem kértek a regisztráció során. Amikor fellépek az oldalra mindig előjön egy olyan ablak hogy aktiváljam az előfizetést, ki van kapcsolva az előfizetésem, és inaktív a profilom. az oldalon amúgy sem tudok megnézni semmit. biztos hogy nem kérhetnek pénzt? amúgy egy pár hónapja regisztrálva vagyok és semmi se történt még. Nem igazán vagyok jártas az internet világában.

2014. jún. 1. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet megszüntetni a regisztrációt? Ha úgysem akarod használni a profilt, akkor szüntesd meg.
2014. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hányszor írod ki ugyanazt a kérdést?
2014. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Már megint te?
2014. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom törölni különben fel sem tettem volna a kérdést. Hogy ha fent maradok az oldalon mert nem tudom magam törölni azért nem kell fizetnem?
2014. jún. 1. 13:24
 5/19 anonim válasza:

jót nevettem :)

nem kötelezhetnek fizetésre és nem is áll széndékukban ha nem fizetsz nem nézheted a tartalmukat ennyi

de ha nagyon félsz add meg az oldal címét és elmondom hogy töröld magad :)

2014. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ha nem tudom magam törölni? Már egy fél éve regeltem de nem történt semmi.
2014. jún. 1. 14:42
 7/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azt írod, nem adtál meg adatokat magadról a weboldalon. Akkor nincs, ami alapján pénzt vonhatnának le tőled.

(A netszolgáltatódon keresztül (megszerezhető adatok alapján) meg soha senki nem von le pénzt.)


Kivételt képezHET, ha a jövőben megadsz magadról adatokat a bizonyos weboldalon - akkor esélyes LEHET. Utóbbi miatt érdemes kiderítened, hogyan töröltetheted magad, vagy legalább állíthatod inaktívra a regisztrációdat.


Általánosságban jellemző, amit írok. (Nem tudom, milyen típusú oldalra regeltél és nem is fontos számomra.)

2014. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nincs valami szabályzatuk? Abban biztos, hogy le van írva fehéren feketén, hogy mi az amiért pénzt kérnek. Ami nem szerepel ott, azért nem kérhetnek. Ha mégis olyasmiért kérnének, saját magukat kevernék bajba, főleg, ha legális az oldal, ilyesmit nem mernek megcsinálni.
2014. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na de most kérhetnek vagy nem? Ez itt a kérdés?
2014. jún. 1. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!