Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy miniszterelnöki megbízo...

Ha egy miniszterelnöki megbízott b**zizhat a médiában akkor egy tanárnak az óráján nyugodtan megengedhető ez nemde?

Figyelt kérdés

Hol van egy tanár és az órája a kulturális ügyekért felelős miniszterelnöki megbízottól és az ő felelősségétől. Ha neki szabad (ő az, aki a mérce!) akkor egy átlagembernek ezerszer is szabad. Hiszen kulturális ügyek fő-fő felelőse, az iránymutató, a mérce, a zsinórmérték, az etalon.


Rosszul látom?


A moderátorok figyelmébe!

Az általad elküldeni kívánt szavak/mondatok fennakadtak automata trágárságszűrőnkön!


Ha Kerényinek szabad bu**zizni, nekem is!


2014. jún. 1. 15:47
 1/8 A kérdező kommentje:
2014. jún. 1. 15:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerényi művészi teljesítménye mára ide fejlődött.
2014. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tanáromból kiindulva nyíltan szélsőséges volt, nem egyszer fordult elő hogy az órát elvitte más irányba, aki szimpatizált vele az figyelte a beszédét, akit meg hidegen hagyott, pusztán lefoglalta magát.


Mind emberek vagyunk, viszont egyes szülők, kölykök, próbálnak fogást találni a tanáron, oly módon miszerint rögtön bepanaszolják az igazgatónál mondjuk

2014. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
B*zizz, csak gondolom nem fogják értékelni a feljebbvalóid. Én ötös tanuló voltam, és akkor fordultam el a tanáromtól, amikor elkezdett úgy beszélni, mint egy kocsis.
2014. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak reménykedni tudok benne, hogy több eszed van, mint Kerényinek. Egy tanárnak meg főleg. Lehet, hogy Kerényi épp aktuálisan nagy hatalommal rendelkezik, de attól még ugyanúgy egy primitív senki.
2014. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennél szerintem neked több eszed van és remélhetőleg a tanárnak is.

Az már a társadalom sara, hogy egy olyan ember vált etalonná aki mindig az aktuális hatalomhoz igazítja a világképét és a nyelvhasználatát.

2014. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

...akitől elvárják a feljebbvalói (értsd: bankár dinasztiák és társai, pl Rothschild-ek, Rockefellerek), hogy b*zizzon, amikor ők szeretnék. Persze ennél sokkal fajsúlyosabb dolgokat is elvárnak tőle. Tőle IS. Nem véletlenül népbutítás a politizálásra buzdítás. "Oszd meg és uralkodj". Nincs bal és jobb, csak meg akarnak osztani titeket. A vezető politikusok csak bábok a kezükben.


http://www.youtube.com/watch?v=wbhqn7mBmbo

2014. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

naiv vagy. olyan narancsködös idióták is vannak a anárok között hogy mutogatni kéne őket.

pl. aki megpróbálta elmagyarázni hogy Oroszország és Putyin a szabadság és tolerancia hazája (ld Birkamenetes agymenés)


és remélhetőleg a tanárnak is.

2014. jún. 2. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!