Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mi magyarok...

Miért van az, hogy mi magyarok egymást taszítjuk a mélybe, és nem tudunk egymással nyugodtan meglenni?

Figyelt kérdés
Én olyan típusú ember vagyok,hogy nem akarok senkinek az életébe beleszólni,a saját világomat ráerőltetni másokra. Mert ezzel lehet,nem teszek jót. Mindenki vezesse az életét saját belátása szerint. De azt egyre nehezebben viselem,ha énrám akarnak egyesek más mentalitást rámerőltetni,kioktatni,és ha nem vagyok olyan,mint ők,akkor ezért lenézni. Szabad ember vagyok,hadd döntsem már én el,hogy mit szeretnék. Ha én békén hagyok másokat,akkor engem is hagyjanak. És ha engem lenéznek,akkor ne csodálkozzanak azon,hogy majd keresztülnézek rajtuk én is,de az durvább lesz...de megérdemlik az ilyenek. Ez kell hozzá,hogy javítsak a helyzetemen....
2014. ápr. 25. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Jelentettem a kérdést te hazaáruló.
2014. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelentsd nyugodtan,ha úgy gondolod. De ez nem politika....ne keverd össze. És liberálisnak sem tartom magam,ha erre gondolsz. De gondolhatsz annak is,ha akarsz,de ez csak a Te besorolásod.
2014. ápr. 25. 20:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként elegem van ebből is...a másikat mindjárt bekategorizálják. Nácizás,komcsizás,liberálisozás...a nélkül,hogy ismerné a másikat. Engem ne skatulyázzanak be sehová...
2014. ápr. 25. 20:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves moderátor! Nézd meg a kérdést,de szerintem nem én vagyok az az ember,aki olyan nagy veszélyt jelentene az országra :D Ahhoz túl kicsi vagyok...meg nem is áll szándékomban ilyesmi. Teszem a dolgomat,és ennyi. Egyesek ezt nem hiszik el...ez legyen az ő bajuk.
2014. ápr. 25. 20:22
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet,hogy furcsa,hogy csak én írogatok....de mi van akkor,ha az a mentalitás,amit éppen ráerőltetnek az emberre nem is az igazi ősi magyar mentalitás??? Ismerve a történelmet,annyi hatás ért már minket. Lehet,hogy akik hazaárulóznak,pont azok rendelkeznek mindenféle más gyökerekkel.
2014. ápr. 25. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:

"És ha engem lenéznek,akkor ne csodálkozzanak azon,hogy majd keresztülnézek rajtuk én is,de az durvább lesz...de megérdemlik az ilyenek.


Juj, de kemény vagy.

2014. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A magyar ember buta, lusta, retteg a felelősségtől és minden olyan embertől, aki vállalja a felelősséget az életéért. Ha felvállalod a véleményed el leszel mondva mindenféle nácinak, b*zinak, zsidónak ... stb. attól függően, hogy épp kivel beszélgetsz. Hogy ez miért van, arról napokig lehetne beszélni, végig haladva történelmen, pszichológián, társadalomfilozófián.

Ami fontos! Csak akkor tudnak visszahúzni és rád erőltetni bármit is, ha hagyod magad. Nekem sok évig tartott megtanulni ezt kezelni, sok barátomat ott is hagytam, mert visszahúztak, másokkal meg megtanultam erélyesen bánni. Azóta sikeres vagyok, rengeteget tanulok, fejlesztem magam minden téren és egyre jobb az életem. Bármit elérhetsz, ha igazán akarod és teszel érte, és ez mindenkire igaz.

2014. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változni úgy sem fog semmi, ez szinte biztos...
2014. ápr. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jujj,de kemény vagyok?

Persze,mert nem hagyom,hogy tönkretegyenek,esetleg öngyilkosságba kergessenek...muszáj...az élet harc,kőkemény Darwini harc,itt Magyarországon még keményebb. Az erős megmarad,a gyenge belebetegszik mentálisan,öngyilkos lesz (lásd a fehérvári Árpád szakképző suliban azt a gyereket,aki leugrott a mélybe a többiek szivatása miatt,ketten meg a vonat elé vetették magukat).Hát akkor ne legyek kemény? Én nem fogok senkivel sem jópofizni,bájmosolyogni,csacsogni azért,hogy elfogadjon,nem az a fajta vagyok.

2014. ápr. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!