Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha barátnővel vagytok az...

Ha barátnővel vagytok az utcán és valami bunkók bepofáznak, lenyelitek és mentek tovább vagy megálltok és balhéztok?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy valaki pofázik a háttérben, hogy ez még csókolozni se képes, meg minden provokativ dolgot, de a barátnő nem hallja én viszont igen, ha visszapofázak a bunkónak lehet a barátnőm ott is hagy mert nem szereti a balhét vagy lehet büszke is lesz rám hogy kiálltam magamért. Nem igazán tudom hogy fog reagálni, mert csak pár napja barátnőm, annyira még nem ismerem. Ti mit tennétek, hagyjátok hogy a másik megalázzon vagy rizikoztok a barátnőtökkel és visszaszóltok a bunkónak. Ez nem első eset, már nagyon zavar az ilyesmi, olyan érzésem van, ki kell álljak magamért, mert másképp örök vesztes leszek.

2014. jún. 1. 19:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Huszonéveim végén vagyok, úgyhogy most már mégjobban zavar mint régen.
2014. jún. 1. 19:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így nem is egyszer meg néha elő is fordul még mostanság is, de én alapból nyugodt természetű vagyok de volt már olyan társaság akiknél végleg elszakadt a cérna és a barátnőm már sírva könyörgött hogy hagyjam őket, igaz hogy csak a szájuk volt nagy amikor visszaszóltam és közeledtem feléjük már hátráltak is, hiába voltak többen de fostak mocskosul később abba is hagyták de csak a barátnőm kedvéért állta le mert ő utálja az ilyet. Csak ő miatta fogom vissza magam meg magam miatt is, az a társaság újra összefutott velünk és legutóbb már ránk sem mertek nézni.
2014. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a cigányok szoktak beszólni, de akkor muszáj tovább menni és nem visszaszólni mert mindig vannak vagy 20-an.
2014. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem megőrjit, hogy ilyeneket megenged egy két idegen bunkó magának velem, mikor semmi közöm hozzá, soha nem volt semmi összekoccanásom vele, mert nem is ismerem.Sokszor nyeltem mert lehet a csaj azt mondta volna hogy h.lye vagyok és otthagyott volna és az már tényleg veszteség lett volna egy jelentéktelen bunkó miatt de nem felejtettem el soha ezeket a marhaságokat.
2014. jún. 1. 19:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi ez a csak cigányok szoktak beszólni dolog, gyere Romániába és meglátod mennyi bunkó van itt.
2014. jún. 1. 19:57
 6/14 anonim válasza:
amikor en ilyen helyzetbe kerultem, nyugodt tipus vagyok.. de akkor elszakadt a cerna es a baratnom eloszor megijedt mert igy meg nem latott.. de engem feltett, letojta amazokkal mi lesz de engem feltett es sirt es nekik mondta hogy hagyjanak engem beken pedig semmit se csinaltak, mert csak kozelitettem felejuk ok meg menekultek xD utana a baratnom hozzam bujt de szegeny szinte sokkolodott... akkor mikor igy lattam ot megfogadtam hogy inkabb kerulom az ilyen szitukat
2014. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jaja, szerintem zúzasd le magad.


Akkor a csajod otthagy, és én ráhajthatok.

Azért szavazok a ffi+ffi meleg kapcsolatokra is mert növelik az én esélyem a nőknél.

2014. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó te fogyatékos vagy?
2014. jún. 1. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olyan srácok jönnek szembe és ezt te messziről látod, akkor menjetek át a másik oldalra és kezdj el a csajnak dumálni, ha még be is szólnának azok a bunkók a másik oldalról, akkor se hallja.

Nőként ugyanezt szoktam csinálni a tapizások és szólongatások elkerülése miatt. 27 L

2014. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Leszbikusként minden napos eset volt, hogy a beszóltak nekem és a páromnak.

A tapasztalataim alapján minden férfi meglepődik amikor ilyenkor elküldöm a k anyjába. Csak a szájuk nagy, de ha elég határozottan szólsz vissza akkor csak lapítanak. :)

2014. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!