Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha barátnővel vagytok az...

Ha barátnővel vagytok az utcán és valami bunkók bepofáznak, lenyelitek és mentek tovább vagy megálltok és balhéztok?

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy valaki pofázik a háttérben, hogy ez még csókolozni se képes, meg minden provokativ dolgot, de a barátnő nem hallja én viszont igen, ha visszapofázak a bunkónak lehet a barátnőm ott is hagy mert nem szereti a balhét vagy lehet büszke is lesz rám hogy kiálltam magamért. Nem igazán tudom hogy fog reagálni, mert csak pár napja barátnőm, annyira még nem ismerem. Ti mit tennétek, hagyjátok hogy a másik megalázzon vagy rizikoztok a barátnőtökkel és visszaszóltok a bunkónak. Ez nem első eset, már nagyon zavar az ilyesmi, olyan érzésem van, ki kell álljak magamért, mert másképp örök vesztes leszek.

2014. jún. 1. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekünk nem szóltak még sose, egyrészt a sok edzésnek köszönhetően nem egy bizalom gerjesztő a megjelenésem


Volt olyan hogy villamosom ültünk, nagy hanggal szálltak felfelé vagy 7-en mind cigány volt, és láttam hogy jönnek hátra, a lábam szeretem kifelé tenni ha ülök, inkább kikerültek és meghúzták magukat.

Gondolom egy átlagos huszonévesnek már neki álltak volna hogy mit menőzik.


Egyébként meg volt cigány edzőtársam aki bevallom másfélszer nagyobb volt nálam a genetikája miatt, mégis szerény volt.


Fő az önbizalom, ha odamersz állni valakinek, ha beléd köt, akkor a csaj szemében elismert leszel.

Ha minket inzultálnának, minden bizonnyal össze törném az orrát annak.

2014. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát sok esetben nem tudok átmenni másik oldalra mert például parkban nincs volt erre lehetőség csak előre vagy hátra. Az egyik helyzet olyan volt, hogy egy padon ölelkeztem egy lánnyal és megjelent ez a paraszt egy haverjével meg annak a barátnőjével, gondolom fájt neki, hogy neki nincs és nekem van. Én is voltam úgy hogy fájt hogy nekem nincs barátnőm és láttam a másiknak van, de eszembe se jutott volna, hogy a másikat szidjam és csúfoljam. Biztos rámszóltak volna a barátaim, hogy miért vagyok irigy, mert nekem ilyen barátaim vannak. Bezzeg a bunkónak a haverja nem szólt a bunkóra hogy hallgasson.
2014. jún. 1. 20:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a hangulatomtól függ. De jobb az ilyen embereket helyretenni, mert akkor végül is miért ne csinálnák, ha bennük van és senki sem szólja meg őket...
2014. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magasról lesz@rom őket.


Alap dolog, hogy ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

2014. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!