Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem látni alacsony,...

Miért nem látni alacsony, törékeny alkatú fiúkat sosem barátnővel, jól látom, hogy ez a típus egy lánynak sem jön be?

Figyelt kérdés
Én sajnos ilyen vagyok és már elegem van, hogy minden lány csak jóképű magas meg ilyen nagy súlyú fiúknak ad csak esélyt az ismerkedésre.
2014. máj. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van :)
2014. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előbb sírt itt valami pina h neki csak a soványak kellenek nem a mackósak.írjál rá :D
2014. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nem elég nekik, hogy sovány, magas is kell legyen mellette! Én ezt tapasztalom folyton. :/
2014. máj. 22. 19:37
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom,nekem több ilyen ismerősöm is van,akiknek van barátnőjük.
2014. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig nekem ilyen pasim van.
2014. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok vékony fiút látok barátnõvel. A húgomnak is ilyen a pasija. 22 éves, 163 cm és 48 kg.


19/L

2014. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyet ismerek, mindnek van barátnője évek óta. Vannak akik együtt is élnek már, vannak akik jegyesek.
2014. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!