Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés

Kicsit elegem lett már a barátnőmből. Sokat szoktunk nevetni, de mindig kér tőlem valamit és néha úgy érzem mitnha a csicskája lennék. Már próbáltam elhidegülni tőle, hogy nem mondtam el dolgokat meg nem nevetgéltem vele, de az is kb 3 napig tartott mert elég vidám lány vagyok és szeretek nevetni. Na az a bajom, hogy egyszer kijelentette, hogy néha irritálom meg valamikor nem bír velem annyira őrült vagyok. Mindig kér tőlem valamit és amikor nem akarom megcsinálni akkor meg elkezd könyörögni amikor meg nem jön be a könyörgés akkor meg megsértődik. Vele ülök órákon is és incs akivel iylen jóba tudnék lenni. Nagyon zavar, hogy néha szó nénlkül lejön, nem szól ide, hogy jön és amikor itt van úgy érzi magát mintha otthon lenne. Szó nélkül elveszi a papucsomat és szó nélkül elkezdi falni a csokimat. Egyszer szóltam neki, hogy fogja már vissza magát mert nem otthon van, de megsértődött. Anyámat meg lebecézi amikor nem is mondta neki anyám, hogy megteheti. Csak felvágásból becézi a többiek előtt főleg!

Elegem van a kéregetéseiből! Meg néha azt mondja, hogy milyen pattanásos vagyok meg valamikor beszól, hogy csúnya vagyok.

Ti mit tennétek?



2013. okt. 31. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Csináld vele ugyanezt, majd csak felfogja, ha meg nem, akkor közöld vele, hogy te csak úgy viselkedsz, mint ő szokott veled.
2013. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!