Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm kibékült a...

A legjobb barátnőm kibékült a régi barátnőjével (egy nagyobb vitájuk volt, ami után 2 hónapig nem beszéltek meg semmi). Úgy érzem "kitúrtak". Mit tehetnék? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Ugye kibékültek, és úgy érzem a legjobb barátnőm eléggé elhanyagol. Már kb 1 hete nem is találkoztunk, meg ha én nem írok neki, akkor ő nem is ír nekem. Nem szeretném elveszteni, mert ő az egyetlen olyan barátnőm, akiben teljesen és feltétel nélkül megbízom. De ezt már említettem neki, és azt mondta hogy ő nem hanyagol el, meg hogy még mindig a legjobb barátja vagyok, de mégsem ezt tapasztalom. Mit tehetnék? :/
2014. ápr. 29. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Iktasd ki magadból a féltékenységet a másik bnő irányába, és utána tisztábban fogsz látni, hogy valóban hanyagol-e a bnőd, vagy se.
2014. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!