Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is volt ilyen szituban a...

Más is volt ilyen szituban a legjobb barátnőjével? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokáig se nekem,se barátnőmnek nem volt munkája(nekem 3 hónapja,neki 5 hónapja)Sokat voltunk együtt ezáltal.Viszont közbe jöttek dolgok(az elmúlt 2 hónapban) ami miatt keveset beszéltünk,taliztunk.Aztán újra rendeződni látszódott minden.Viszont lett munkám és neki is(aminek nagyon,de nagyon örülök!! mielőtt félre értenétek) csak hát 10-12 órákat kell lenyomnia egy nap :/ hétvégén is.

Kora reggel elmegy és késő délután ér haza.Viszont én meg délutántól estig dolgozok(igaz én csak 4 órát dolgozok,de hónapok óta semmi munka után ezt a 4 órás állást is megbecsülöm)

A lényeg pont nem tudunk találkozni.Munka után mindig felugrottam hozzájuk 20-30 percre,hogy beszéljünk kicsit,csak sajnos nem volt elég semmire,csak hogy lássuk egymást és kb annyi.


Én értem,hogy muszáj dolgoznia,meg persze nekem is.

Csak annyira hiányzik a társasága, a hülyéskedések, az esti sétákon olyan jókat beszélgettünk.


Elvileg megfog változni a munkabeosztása reggel 10 től éjfélig fog dolgozni :(


Valaki volt hasonló cipőben,hogy a barátnője sokat dolgozott és alig találkoztatok?Hogy bírtátok ki?

Valószínű most ez nálunk is így lesz,ez a hét még "könnyebb" volt neki,mert próba hetet kapott,de jövőhéttől már nem.


Furán hangozhat,hogy ezeket írom.


De rajta kívül tényleg nincs senkim.

Persze a családom,de az más.


2014. ápr. 5. 23:04
 1/4 Warren Scott válasza:

Ez a nagybetűs ÉLET. (sajnos)

Áthidaló megoldásként javaslom a hosszú email váltásokat.

Időben rugalmas, mert akkor olvasod és válaszolod meg mikor időd engedi, nem kell egymás napirendjéhez igazodni vele, és részletekbe menően lehet minden témát kivesézni.

2014. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én bevállalnám,hogy írok hosszabb üzeneteket.De ő nem igazán szeret gépelni,mellesleg telóról szokott lenni,ott azért rossz hosszabb üziket írni :/ De felvetem neki,hogy ha nem tudunk talizni legalább hosszabb üzeneteket írjunk. Mondjuk én mindig elég sokat írok neki.


Elvileg kövi hónaptól lesz vmi változás a melóhelyén,mert ez csak próba hónap volt és lehet más lesz a munkaideje vagy ki tudja.

2014. ápr. 17. 10:57
 3/4 Warren Scott válasza:

Sok sikert!

Igazi barátot nehéz találni, úgyhogy remélem neked sikerül megtartani ;)

2014. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megpróbálom,mert tényleg nagyon jó barátnőm.Tudom,hogy ő az aki ha bajban vagyok mellettem van.

Csak most kicsit zűrös minden.De remélem majd rendeződik minden :)

2014. ápr. 18. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!