Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyének néznek, ha veszek...

Hülyének néznek, ha veszek magamnak otthonra egy felfújhatós medencét nyárra 22 évesen?

Figyelt kérdés
Nem nagy medencére gondoltam, csak valamilyen olcsóbbra.
2014. jún. 4. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit érdekel az téged, hogy a többiek mit gondolnak? Mindig azt szoktam mondani, hogy az emberek akkor is hülyének fognak nézni, ha nem csinálsz semmi különöset. Az ember már csak ilyen, mindig lesz valaki, akinek nem tetszik valami..

Szóval ne törődj ezzel, ha te jól érzed magad.

2014. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért néznének hülyének? A te kertedben lenne gondolom, nem a szomszédéban...
2014. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen az udvarra gondoltam, csak attól tartok, hogy gyerekesnek tartanak majd a szomszédok, meg akik látják.
2014. jún. 4. 13:57
 4/16 anonim válasza:
87%

Ezt a hülyeséget! :')

Ez olyan mintha azt kérdezted volna: "Hülyének néznek, ha melegem van nyáron és veszek magamnak egy szoba ventilátort?"

:'D Szóval... Szerintem az a hülye aki ezt hülyeségnek gondolja. ;)

2014. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a megnyugtató válaszokat!:)
2014. jún. 4. 14:03
 6/16 anonim válasza:
dehogyis néznek hülyének! én is biztos, hogy vennék magamnak, ha a lehetőségeim engednék (ha mondjuk kertes házban laknék) szerintem ebben semmi ciki nincs, vedd csak meg nyugodtan! :)
2014. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel nélkül mindegyik szomszédod irigykedni fog rád, amikor majd a 42 fokban azt se tudják hova menjenek, te meg majd pacsálsz a kis medencédben:D Aki addig röhögött, leolvad róla a mosoly ne félj, jönnek majd pitizni h hadd üljenek már bele:D
2014. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én is vettem magamnak , 35 évesen, csak ráfogtam a gyerekre, hogy neki lesz, de én többet voltam benne. Használd nyugodtan! :)ki a fenét érdekel mit gondolnak ? ne foglalkozz senkivel jo hawaii-zást!
2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer a válaszokat, akkor meglepem magam eggyel! Utolsó, én is gondokodtam rajta, hogy kire lehetne ráfogni, de sajnos nincs gyerek a családban.:(
2014. jún. 4. 14:10
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egy ócska kád volt az udvaron, abban pancsoltunk nyáron a nagy melegben, senki nem nézatt hülyének, de engem amúgy sem érdekelt volna. :-)
2014. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!