Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány éves korodban rolleroztál...

Hány éves korodban rolleroztál utoljára? Nem néztek hülyének a szomszédok?

Figyelt kérdés

Feltéve ha nem kisgyerekként rollereztél mert akkor persze hogy nem néztek annak :D

Hány éves kortól számít cikinek?


2014. márc. 21. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen attól függ, hogy milyen közegben élsz. Egy kis faluban 12 éves kortól is kinézhetnek, leszólhatnak azért, hogy még gyerek mersu lenni.


Egy kisvárosban 15-16 évesen már nagyon ciki, ha rollerozol. Egy nagyvárosban pedig 60 évesen sem ciki, főleg, ha nem tottyadt vénség vagy, hanem sportos ember maradtál a korod ellenére.


Ismrek olyan munkahelyeket (EU-ban), ahol nemhogy kinéznének érte, hanem erősen ajánlják, hogy rollerrel közelekedj, ha nem akarod a melóhelyen térdig lejárni a lábadat (vannak olyan melóhelyek, amelyek helyeztüknél fogva több km-es területesn terülnek el).


Nekem nem volt rollerom. Sem. Sajnos.

2014. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üzletemberek is járnak rollerrel.
2014. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szomszédom negyvenes és ha olynja van, akkor rollerral közlekedik (csilivili autója is van) senki nem nézi hülyének. :)
2014. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon lakom, itt jarnak dolgozni is rollerrel, multkor egy 30 koruli not lattam szoknyaban es magassarku csizmaban. De lattam mar gordeszkan oltonyos fiatalembert.
2014. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huszonéves korom elején is rollereztem unokahúgaimmal. Volt két kutyájuk, azoknak a pórázát rákötöttük a roller kormányra. Majd elhajítottuk a kedvenc labdájukat, és: "Porsche, szerelem száguldás!!" :D:D:D
2014. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem rolleoztam, mivel nem volt, de tervezem, hogy veszek, mivel itt a városban a nyakkendős, öltöyös üzletemberek is azzal szálguldoznak, így én az inges-farmeros kinézetettem ki sem tűnnék.

28/L


Különben kisvárosokban tényleg ciki már 10 év fölött is, legalábbis, amikor én voltam 10 éves, már az is ciki volt, ha valaki még mindig BMX-en tolta Mountain Bike helyett.

2014. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zkocka válasza:
Ne érdekeljen mások vélemény! Fiatal vagy éld az életet! Mellesleg meg most is vannak ilyen roller versenyek asszem 18 köröli kórban.
2014. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!