Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyenek vagytok egy...

Ti milyenek vagytok egy vizsgaidőszak alatt? Hogy élitek túl?

Figyelt kérdés
Antiszociálisan bent döglök a házban, közben mardos a bűntudat, hogy most is tanulni kéne, fáj a fejem, nincs kedvem semmihez, talán megint lemegyek a konyhába, és eszem valamit, mert most az az egyetlen kikapcsolódás, kb. Talán elmegyek futni. De őszintén, azért szívesebben csinálnék mást.:D
2014. jún. 4. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

fotografikus memóriám van, szinte semmit sem kellett tanulnom az egyetem alatt, és kitűnővel végeztem.

a szakdolgozatom és a záróvizsgán dicséretet is kaptam.

nagyon ritka agyi rendellenesség, de nagyon jól jött a suliban!

pedig középsuliban alig akartam tanulni, nem érdekelt semmi, majd egész véletlen felvettek egy egyetemre, és hát ha már ott voltam, kipróbáltam magam, és az eredmény ez lett.

2014. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ilyen, mint ahogy leírtad...

Megőrülök a négy fal és a könyveim között, sokszor elkalandozok gondolatban, és közben bűntudatom van, amiért nem koncentrálok minden egyes percben a tanulásra...

Kikapcsolódásként főzök, vagy kisúrolom a kádat, és az számít extra szórakozásnak, ha egy negyed óráig sportolok...

Nagyon kemény, és még egy hónapig bírni kell, de már most ki vagyok. :S Szedek vitaminokat, most a memolife-ot próbáltam ki, szerintem amúgy jó.

Illetve próbálom rávenni magam, hogy legalább napi 8 órát tanuljak, szüneteket nem számolva, de nehéz tartani..:S

2014. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálok én is tanulni, de minden, tényleg minden elvonja a figyelmemet... nem is megyek sehova se (bár amúgy se élek nagy társasági életet), de így is lefoglalom magam, hogy ne a tanulással kelljen foglalkoznom...:D
2014. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az utolsó kettő. Egész nap szinte tanulok, ha elmegyek valahova bűntudatom van, hogy akkor is miért nem az anyagot lapozgatom. Én is sűrűn elkalandozok és akkor is bűntudatom van. Ráadásul néha álmomban is az anyagot mondom. Nehéz, én már a 3. hónapot csinálom így, mert nagyon sok a tanulnivaló, de most már lassan vége.:)
2014. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!