Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért menő kiírni fészbúkra...

Miért menő kiírni fészbúkra egyetemista lányoknak, hogy (sokat ittam, be vagyok állva, nem emlékszem), közben meg minden jó eszű tudja, hogy nem isznak (sokat), csak ez POÉN? Ez poén? Vizsgaidőszak vége, berúgok, ez csak nekem nem vicces?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez semelyik normális embernek sem vicces,de már sok embernek szinte ez a normális.Amúgy én szégyelleném magam,ha lány létemre alkoholista lennék(vagy legalábbis így leinnám magam),mert azért álljon meg a menet..én nem is iszok,mert nem bírom(álmos vagyok tőle,el is alszok),még egy kis pohártó is.A sörtől már kábulokxD


18/L

2014. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
voltál már túl nehéz vizsgaidőszakon?
2014. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hű, ha te azt tudnád...ha ismernél...
2014. jan. 15. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz, de sajnos ez nálunk is így volt már és én egyetemi végzésem éve 2006.


Mármint akkor még nem a FBra írták ki, de tudatva volt mindenkivel, hogy bssnk be, igyunk, ne is tudjunk magunkról, olyan sztorimvan, hú, nem is tudom, ki volt a csávó akivel dugtam az éjjel, reggel pedig ott se volt már amikor felébredtem, hú, nem is tudok magamról.


ÉS sajnos ezeknek az embereknek a kezébe rakjuk le a nekünk fontos dolgokat, és nem, ne hidd hogy megváltoznak.

Az egy kamu. Csak amikor dolgozni kell, már nem tehetik olyan gyakran ezt a szodómiázást.


Sosem értettem ezeket, és persze nem is volt ilyen mindenki. De nem poén, a Te értékrended a normális és az övéké nem az. A tied épít, az övéké rombol, ha beismerik, ha nem. Lányoknak pláne nem kell alkohol.

2014. febr. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!