Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kb minden...

Miért van az, hogy kb minden ismerősöm mást hisz rólam/másképp lát?

Figyelt kérdés
Van aki szerint egoista bunkó vagyok. Más szerint pedig önbizalom hiányos vagyok. És ez még csak az egyik véglet. Megint más azt mondja 5 forintot nem érek(túlzással persze, de ez a lényeg), valaki szerint meg egy ritkaság vagyok.
2014. jún. 4. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan kérlek, a mai világban az emberek önmagukat nem képesek kiismerni, nem még mást...

Egy időben én is kínoztam magam ezzel, hogy miért látnak teljesen másképp, de rájöttem, hogy aki magát sem ismeri eléggé, hogyan ismerhetné a másikat...

Engem meg kissé érzelem mentesnek tartanak, mert nem mutatom ki sokszor, hogy mi zajlik bennem, holott nagyon is érzékeny lelkületű vagyok (pont emiatt nem is mutatom annyira, kevesebb a sebezhető felület..)

2014. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még ez is jellemző rám, hogy soha senkinek nem mutatom ki a sebezhető oldalam, mert még visszaélnek vele..
2014. jún. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!