Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Segít?

Mit tegyek? Segít?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell rólam az az hogy egy 16 éves fiú vagyok aki imád énekelni csak éppen a serdülése miatt elvesztette a hangját ha lehet így fogalmazni.


Ez nekem akkor baj hogy ezt el se tudjátok hinni..Tehát kb ha nem foglalom le magam más emberek társaságával csak erre tudok gondolni..csak erre és próbálkozok énekelek továbbra is mert bármi megtörténhet..De mivan ha ilyen marad?:( Én énekes szeretnék lenni!! Mert nekem ez a dolgom! Úgy érzem hogy nekem szükségem van arra hogy kiálljak több ezer/tízezer ember elé és énekeljek nekik! Nekem ez lenne az életem amit megakarok valósítani! Mit tennétek a helyembe



2014. jún. 5. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
És eddig szépen tudtál énekelni? Mert az is egy szempont. Lehet, hogy tök menő énekesnek lenni, de nem sok ember lesz az, lehet, hogy valami reálisabb célt lenne érdemes kitűznöd magad elé. Nézd meg a sok megasztáros, stb. fiút, lányt mindenek szép a hangja, mégis ahogy jöttek úgy tűnnek el a süllyesztőben.
2014. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a koroddal jár, majd kinövőd pár év múlva, nem véletlen, hogy az összes fiú tini sztár is 18 évesnél idősebb, mert már nem mutálnak, vagy fiatalabb mint te, mert még nem mutálnak. Akiknek szerencséjük van és képzett énekesek, akik már gyerekkoruk óta tanárhoz járnak, ezzel foglalkoznak stb. azoknál ez nem akkora probléma, ők talán valamennyire tudják szabályozni a dolgot, de a többieknek marad ez a küzdelem, amit lehet, hogy meg sem nyerhetnek.
2014. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Tudom de én nagyon bízok magambam ilyen szempontból:) Én tudom hogy mindent megtennék hogy elérjem a célom és tudom hogy van esélyem pontosabban lenne:)...


2. Nagyon remélem hogy igazad lesz és kinövöm:)

2014. jún. 5. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván kinövöd, viszont más lesz a hangod.

Remélem nem csak önámítás a célod, ugyanis szerintem a magyar fiatalok egy jelentős részének az az elképzelése, hogy ő mekkora sztár lesz, aztán maximum a 0.01% ér el bármiféle sikert a szférában.

2014. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak egyszerűen énekelni szeretnék:)) Viszont ahhoz hogy ebből megtudjak élni kell majd közönség is..tehát igen kicsit többrevágyom:/
2014. jún. 5. 17:58
 6/6 anonim válasza:
Menj énektanárhoz, az majd visszahozza a hangod :) am skálázással és gyakorlással is vissza lehet. És nem mutálnak olyan sokáig a fiúk.
2014. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!