Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az elb*zúlt társadalom?

Mi ez az elb*zúlt társadalom?

Figyelt kérdés

Vagy csak én "nőttem fel" normális emberek között, normális példaképpel?

Ha kimegyek az utcára mindenhol félrefésült szűk gatyás,haspólós rózsaszín kisfiukat látok..én szeretek egyedi lenni de ez legkevésbé a külsőmön mutatkozik meg de mégsem követek divatot, de 16 évesen férfiasabban nézek ki mint a legtöbb 18.. mind kis csírák..a kis ri**nc baránőjüknek kétszer akkora a keze és a legszebb hogy néha nem tudom megkülönböztetni a nemeket..bár megérdemlik egymást..

csak én látom magamat kicsit kitaszítva?

vagy most akkor ez lenne a normális hogy mindenkiből ilyen kis izéket nevelnek?


2014. jún. 7. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A média hatalma. Ahogy idősödsz és elkezdenek érdekelni ezek a dolgok, úgy fogod megérteni egyre jobban és jobban, hogy milyen szinten lehet befolyásolni az embereket a média által. Nem lövök le vele nagy poént: tömegeket lehet irányítani vele, úgy hogy azt se tudják hogy ők épp most befolyásolva vannak.
2014. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, a tv-ben is ilyenek vannak. :) Nem tudom, hogy vajon a mai lányoknak tényleg ez tetszik-e vagy csak nincs más...
2014. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát a médiával eddig nem nagyon sikerült engem befolyásolni.. Tv-t nem nézek,újságot nem olvasok stb..

Lassan 17 vagyok de a lányokról annyit hogy pont abba a korosztályba estem(szerintem) ahol az idősebbeknek még a férfi kell a fiatalabbaknak meg ezek.. tapasztalat csak annyi hogy eddig csak idősebb barátnőm volt (18és19)

2014. jún. 7. 09:15
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

" Médiasztár kell, húzzál el

Nem tartalak el, húzzál el

Gondolkodj már el, húzzál el, húzzál el

Húzzatok el"


"Emósok, jajajaj, úgy látom itt nagy a baj

Kislány ez vagy busika, fiú az csak bugyiba

Hová lett a jó világ, megdinkult az ifjúság

A média, ezt teszi, a szart meg rögtön megveszi"

2014. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Pont, hogy te nem nőttél fel. Nyomod a sztereotípiát, hogy ilyen olyan férfiasnak kell lennie. De, ha ők így boldogok? Mért kéne a te elvárásaidhoz alkalmazkodni, ha az nekik nem jó. Majd akkor fogsz felnőni, ha megérted, hogy nem másoknak élsz, hanem magadnak.
2014. jún. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utolsó..ne haragudj de szerinted az normális ha mindenki melegnek öltözik? lehet csak nekem fura, mert például az én baráti körömben mindenki sportol, a fele rocker..
2014. jún. 7. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol jársz az utcán, de én ritkán látok ilyeneket. Vagy ez csak projekció? :P
2014. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet ott kéne laknom..én elég sok ilyet látok..nem az hogy zavar mert nem különösebben érdekelnek...kicsit olyanok nekem mint a zsiráfok..szép-szép de otthonra nem kéne..inkább tanulmányozom őket :D

A zavaró az hogy a korombeli lányok 90%-ának ez kell...Persze a sportolásból adódóan elég sok normális lánnyal is találkozom..de számomra érthetetlen a többi.

2014. jún. 7. 10:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most épp ez a divat, majd jön valami más. Attól, hogy "b*zisan" öltözködnek, még nem azok, de az is relatív, hogy ki szerint mi b*zis. Nekem se tetszik, de nem az én dolgom, és ezzel nem ártanak senkinek. Mindenki úgy öltözködik, ahogy akar, nem beszélve arról, hogy a legtöbb 16-17 éves fiú ilyenkor még gyerek, nem igazán látják át, hogy mi tesz valakit férfiassá, lehet, hogy nem is foglalkoznak ezzel, meg nem fontos nekik, hogy férfiasan nézzenek ki. De tinédzserkorban vannak, ilyenkor még nem is kell felnőniük. Az én osztálytársaim (18-19 évesek vagyunk) is nagyon gyerekesen viselkednek, bár egy fiú sem öltözik a leírtak alapján. Ezt az öltözködést én a nem 18 éveseknél tapasztalom, inkább 15-16 éveseknél.
2014. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az még ok, hogy így öltözködnek, de az agyi egyenlegük már irritálóbb.. volt már szerencsém megismerni pár ilyen divatmajmot és annyira átlátszó a viselkedésük.
2014. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!