Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Undorodom ettől, hiányzik....

Undorodom ettől, hiányzik. Nektek nem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Ebbe a világba születtem én is állandóan nyomkodom az elektronikus készülékeket és megőrülök. Miért van az, hogy ezek nélkül nem lehet már beszélgetni se? Mi az, hogy 3-4 éves (!!) kis gyerekek egymás mellett ülve "kockulnak"? Utálom a szüneteket, utálok haza érni a suliból... Mindenki leül a gép elé és ott is marad a másnapi suliig... Nem szánalmas szerintetek? Senki nem néz már diafilmeket? És ki tologatja a polcokon porosodó kisautókat? Szomorú... Az én gyermekem már azt se fogja tudni, hogy mi az a labda? Ne haragudjatok az időhúzásért, de már most szünet előtt érzem, hogy hiányozni fog az iskola és a társaság és hát előre félek... :'(
2014. jún. 7. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
kamasz vagy, majd kinősz ebből.
2014. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
komoly gondok de majd ha 20000000000 ember lesz a földön akkor visszasírod a mostani kütyüb..i világot
2014. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20 milliárd csak ez a szar gyk lehagyott pár 0
2014. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

De nem tudod felhívni a barátnőidet,hogy jó lenne találkozni,elmenni moziba vagy valami?Ennyire sem hajlandók?:( Vagy strandolni?


Az én gyerekem(ha lesz),akkor tuti,hogy 6 éves koráig csak a tévével fog használat szinten találkozni,és semmiféle tabletet,telefont NEM fog kapni.Amennyiben mégis ezért kicikiznék,akkor kapna,de otthon akkor is fognám és elvenném tőle,főleg,ha ráfüggne.Tőlem nem szedték el a gépet 11 éves koromban,de én elszedtem volna a szüleim helyébe!És akkor tették volna nyilván helyesen.Csak az a helyzet,hogy akkor még ezt meg lehetett volna csinálni,mert nem volt ciki,NA DE!Most már meg sem lehetne tenni,mert lenne hiszti,rúgdosás,harapás,lökdösődés,bőgés,sírás,nyafogás,meg minden,amit eltudsz képzelni,körítve a fenyegetéssel!

Az én gyerekem ha ilyet talál csinálni,én tuti megmondom neki szépen,hogy kedves fiam/lányom,te még ezeket a dolgokat nem csinálhatod,mert még semmit nem értél el,semmid nincsen,és örülj,hogy van tető a fejed felett...főleg,ha lány lenne és ilyen lenne,mint ezek a mai nyomik...hát ha 2006-ban vagy 2008-ban rakott volna valami magára ENNYI KIB*szTT sminket,állítom,hogy hülyének nézték volna :D

2014. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem több vagy, mint 13.
2014. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most leszek 14 :). Köszönöm a válaszaitokat! Szörnyen érzem magam amiatt, hogy ide születtem. Szívesebben éltem volna 100 évvel ezelőtt. Hiányzik az életemből a nyugalom és a biztonság. Mármint persze van tető a fejem felett, de már este 8 után nem nézhetem a csillagokat, mert még a végén megerőszakolnak -.- Milyen világ ez? :'(
2014. jún. 8. 00:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! :) Örülök, ha nem csak én gondolom így....
2014. jún. 8. 00:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan barátokat, akik jobban értékelik a szemtől-szembeni találkozásokat, a közös kiruccanásokat, mint a kütyüket. Ennyit tudsz tenni.


100 évvel és ~2 hónappal ezelőtt mellesleg kirobbant az első világháború.

2014. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ritka, mint a fehér holló.... Igen, tudom. Persze, hogy szörnyű... De az élet volt! Ez nem az! Ne haragudjatok, csak most sokat agyaltam ezen és egy kicsit felhúztam magam.
2014. jún. 8. 00:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó irányba halad a gondolkodásod, ha 13 évesen ezt képes vagy problémaként felhozni...
2014. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!