Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sohasem ismertem az apám, és...

Sohasem ismertem az apám, és az emberek nem hiszik el hogy nem hiányzik. Ettől tényleg kevesebbnek kéne éreznem magam?

Figyelt kérdés
Nem ismertem soha. És ami ugye nincs az nem hiányzik. Sokan mondják hogy azért egy apakép kell, de nem érzem szükségét. Másnak is szokták még ezt mondani?
2014. ápr. 6. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg alkesz apán van, ő sem éppen apakép...nem kell ezért kevesebbnek érezd magad.
2014. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az apámat ismerem, de ritkán találkozok vele. Kiskoromban váltak el a szüleim, így nem volt igazán apa a környezetemben. De nekem nem csodálkoznak ezen. Sokan nem is tudják, hogy elváltak a szüleim.

Ettől nem kell kevesebbnek érezned magad. Ez azt jelenti, hogy aki nevel téged, az pótolja az apa jelenlétét is. :)


13/L

2014. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem körülbelül 12 évesen váltak el a szüleim, most 21 vagyok. Nem mondom, hogy talán nem lett volna szükségem egy apafigurára, így csak jobban (furán fog hangzani), de apaként tekintek a nálam idősebb férfiakra, például tanárokra, rokonokra, nem gondolok rájuk karácsonykor, és veszek nekik ajándékot, de ha lett volna apám, ő lett volna a férfikép az agyamban, így pedig mindenki más. De hiányozni nekem sem hiányzik, alkoholproblémái voltak.
2014. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!