Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meztelenül több napon át...

Meztelenül több napon át folyamatosan, volt már veled ilyen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szeretek nudizni, de több napig nem volt rá lehetőségem, csak pár órákat, utána tettem a dolgom...
2014. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Persze, rendszeresen így járok be dolgozni, gyereket így hozom el az oviból, így megyek boltba, pucéran főzöm a vacsorát, a füvet is csak ruha nélkül nyírom... gyakorlatilag júniustól szeptemberig nem veszek fel ruhát, meztelenül járkálok a belvárosban.
2014. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én így mászkálok otthon, hatalmas kertes ház zárt udvarral.

de egyszer történt egy kellemetlen dolog, új ember vette meg a szomszéd házat, és hátulról akart felmenni az épülete padlására, kívülről van a létra, és megy fel a létrán, hát mit csinál, ilyenkor a jó szomszéd??

persze hogy átnézz, én meg nem vettem észre és egyszál f. szban ott álltam az udvaron, a szomszédasszony meg a létrán úgy bámult, hogy majd leesett.

mondtam neki jó napot, én csak így vagyok otthon, nyugodtan folytassa amit csinált, de olyan zavarba jött, hogy elsőnek megindult felfelé két létrafokot, majd gondolt egyet, és bement.

azóta a létra közelében sem láttam.

2014. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán volt egy-egy olyan hétvége, hogy péntek estétől hétfő reggelig nem mentem sehova, és otthon meg meztelenül voltam...de nem tudom biztosan...:)
2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem :/

pedig kiraly lenne!

2014. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött még össze.
2014. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de őszintén szólva második nap már nem élveztem, pedig szeretek meztelenül lenni, de úgy, hogy egyfolytában napokig, hát az már nekem nem jött be. Második nap már iszonyúan zavart, hogy teljesen ruhátlanul kellett lennem, végül fel is öltöztem. Nudizós hétvégét tartottunk barátokkal, de én kidőltem :)
2014. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Kqwert Gábor ***** válasza:
Szeretek nudizni, és ha csak lehet, meztelenül vagyok (pl. most is :) ), de több napig egyfolytában ruha nélkül az sajnos még nem jött össze. Mert vagy menni kellett valahová, vagy jött valaki, vagy olyat kellett csinálni, ami ruha nélkül veszélyes lenne...
2014. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Irigyellek 11:46-os, hogy ilyesmit átélhettél :D Én biztos bírtam volna végig meztelenül :D
2014. jún. 9. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!