Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó az az embereknek,...

Miért jó az az embereknek, hogy oda mennek nyalizni más profilképe alá?

Figyelt kérdés

Legfőképp azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik ezt szokták csinálni. Őszintén, írja már le aki ezt szokta. De komolyan, a nem valami szép, túlsúlyos lány, aki gyerekes, sok emberrel jóba van, oda megy hozzá a sok gyökér, hogy: "váááó de szép vagy, nagyon szép a ruhád <333" "Óóóóó XY köszönöm nagyon rendes vagy cicám *.* <3333 ;)" "jujjj deszép valaki, aztaa :OO <<333"

Ááá.. Hányinger rámjön komolyan... A lányra legjobb esetben is max egy 4-5 pontot adnék a 10-ből, amúgy meg természetileg ritka idegesítő.. És akkor belájkolják 130-an.. Mondja már el valaki, ez mire jó? Aki oda kommentel, az megmutatja magát, hogy Ő ITT VAN, és jóba van az illetővel, neki van kapcsolata másokkal és társasági élete, ezzel Ő TÖBB???? Én legutóbb kb 2 éve töltöttem fel képet, hogy legyen, mert változik az ember, meg, hogy aki akar, felismer, és bejelölhet, de én a büdös életbe nem megyek oda nyáladzani más képéhez, és az enyém alatt sem csinálja ezt senki (Nem irigységből, az kéne még..).

Lehetőleg ne azzal foglalkozzon senki, hogy én mit töröm magam ezen, engem ez érdekel, erre várom a válaszokat. 18F


2014. jún. 10. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A fészbúkon mindenki a pozitív visszaigazolásra számít, azt várják el mélyen legbelül. Aki odamegy mások profilképe alá szép dolgokat írni az 3 dolog miatt lehet:

1. kedveli az illetőt, szereti, családtag, jóban vannak , barát stb

2. azért ír oda mert abban a hiszemben van hogy ha ő jót ír másnak, akkor ugyanezt kapja ő is vissza/amolyan adok-kapok-tiszteletkör-legalábbis feléjük

3. valamilyen önös érdekből teszi azt amit tesz-ez lehet bármi

2014. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tehát ezen illetőknek akkor belsőleg valamiben hiány van? Mivel azért akarja a vissza igazolást, mert nem biztos magában, mert nincs elég önbizalma, és majd ez segít?
2014. jún. 10. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezek csak virtuális buksisimogatások, én is utálom az ilyen nyalizást, meg azt, ha valaki odaírja "Olyan gyönyörű vagy!", mira a kép tulaja "Szerintem nem"... Akkor minek töltötted fel e képet?!

Nekem az megy még az agyamra, amikor valaki hetente 2-szer, 3-szor tölt fel magáról képet... Ami alatt utána meg a s.ggnyalás. És akkor nem vicces pillanatképekről, bulis-barátos fotókról van szó, hanem pózba-vágom-magam képekről.

De könnyen megoldottam ezeket a problémákat, ahányszor ezeket tapasztalom, már nyomok is a leiratkozásra, gonosz vagyok? :P

Lassan már üres lesz az üzenőfalam, mert van összesen 68 ismerősöm, és a javáról már leiratkoztam.

2014. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


kedves kérdező, a válaszodra reagálva, lényegében igen is meg nem is. egyértelműen nem lehet kijelenteni hogy a 3 kategória közül arról van szó amiről beszélsz-mármint az az illető nő kapcsán. Honnan is lehetne, nem ismerem őt.

Egy nő sosem utasítja vissza a dicséretet, a fészbúkon sem véletlenül nincs nem tetszik gomb.

2014. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez az életük. Ez az értékrendjük... Nekik ez fontos, mert nincs más dolguk, és nem törődnek mással. Szerencsére ezeket a jelenségeket én teljesen kizártam, mert pusztán ha rágondolok megutálom az emberiséget...
2014. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez még semmi, ismerőseim között vannak olyan (egyébként tök szép) lányok, akik suliban utálják egymást, kibeszélik a másikat, de egymás profilképe alatt nyáladzanak, hogy "úristen de szép vagy <3 *.*" meg "hello szépség :3 ^.^" meg "cukcsih wagyh :$" Hánynom kell...
2014. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Bárcsak lenne.. :D

Nekem 540 ismerősöm van, gondolhatod mit érzek, még így is sok, hogy már a 20 legrosszabb vagy le lett törölve, vagy leiratkozva..

Rám még attól jön a roham, ha valami segghülye illető kiír valami életbölcsességet.. Jézusom. :D

De belegondolva, ha én kiírogatnék, vagy töltögetném fel a pózolós képeket, csak azért tenném, mert mutogatni akarom magam, hogy lássanak, dicsérjenek, azért mert kevés az önbizalmam, vagy ahogy mondtad visszaigazolás kell..

2014. jún. 10. 20:04
 8/18 A kérdező kommentje:

Manapság még ez a Snapchat(vagy mi?) a felkapott, már az Instagram nem is annyira.

Múltkor 2 14 éves ismerősöm arról beszélgetett, hogy mennyi lájk van az egyik barátnőjük képén, és, hogy ezt, hogy csinálja.. :)

2014. jún. 10. 20:10
 9/18 anonim ***** válasza:

"Múltkor 2 14 éves ismerősöm arról beszélgetett, hogy mennyi lájk van az egyik barátnőjük képén, és, hogy ezt, hogy csinálja.. :)"


Jézus! xD Az élet nagy problémái!

2014. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne anonim "nem tezsik" gomb, meg névtelen hozzászólási lehetőség, a legtöbb ember sírva fakadna a faxbúkon. :D
2014. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!