Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék megnyílni az...

Hogy tudnék megnyílni az embereknek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vannak barátaim de csak kettő akik tényleg mindig mellettem állnak, de az osztálytársaimmal nincs túl jó kapcsolatom mert nem nyitok senki felé és ez azért van mert nem akarok.(Megbántam hogy mikor régebben magamróleséltem bárkinek azt vagy nem érdekli vagy kihasznált , kiteregette a dolgaimat)Na meg eddig sorozatos csalódások értek és ezért se teszek a dolgok érdekében pedig fontos lenne mert szeretnék több barátot meg boldogabb életet élni:)) véleményeiteket , tanàcsaitokat várom^^ 16/L

2014. jún. 10. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

"és ez azért van mert nem akarok"


Tehát akarj, és csináld.Önmagadon kívül senki sem akadályozhat meg benne.

2014. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyitottság nem azt jelenti, hogy minden titkodat elmeséled másoknak, sőt! Az a nyitottság, ha kedves, érdeklődő, segítőkész vagy. Barátokkal megosztunk mindent, de másokkal NEM.
2014. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!