Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az miért törvényszerű, hogy...

Az miért törvényszerű, hogy ha az emberrel történik valami rossz, utána egyből történik még több rossz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem törvényszerű.
2014. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
szerintem csak így éled meg, nem minden akadály rossz, csak te vagy rossz passzban. sok akadály pont azért van, mert így figyelmeztet az élet, hogy kezdünk elkanászodni.
2014. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
A gondolat teremto ereje, amik lehetnek negativak es pozitivak, nalad a negativ az, ami ervenyesul! Elmetisztitasra van szukseged! Kiirtani a negativ, a megtortent rossz esemennyel kapcsolatos gondolatokat stb.
2014. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Passiflora ***** válasza:
100%

Nem törvényszerű. Szerintem részben azon is múlik, hogy mi hogyan reagálunk arra a "rosszra". Én legalábbis azt tapasztalom a saját életemben, hogy ha amikor történik valami "rossz", ami utána jön, az nagyban függ attól, hogy én úgymond beleragadok-e a negativitás mocsarába (átadom magam az önsajnálat érzésének, előadom X alkalommal másoknak a történetet, panaszkodom róla, magamban méltatlankodom, vagyis ezzel gyakorlatilag folyton az figyelmem fókuszában tartom azt a "rosszat, amit történt), vagy lehetőleg a megoldáson jár az eszem, sorscsapás helyett igyekszem megoldandó kihívásnak felfogni, végigondolom, hogy mit tanultam belőle, és utána próbálom "elengedi", és helyette arra a sok jó dologra koncentrálni, amiért hálás lehetek az életemben.


Nem mondom, hogy mindig könnyű, és azt sem, hogy mindig meg tudom csinálni, de törekedni rá érdemes, mert elég hamar érezhető a változás - nemcsak az ember hangulatában, de többnyire az eredményekben is.

2014. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Egy nagyon jó közmondás. "Gyakorlat teszi a mestert."

Te most azt gyakorlod,h. állandóan,vagy gyakran gondolsz a veled történt rosszra.Mivel a gondolatnak létberántó, teremtő ereje van -bizonyos határon belül - rossz történik veled. Bizonyára tört. már veled jó is. Arra gondolj.Nem csak rossz emberek vannak a világban. Egyszer egy ember aki maga a jóság volt mennybemenetelekor mondta: ".....És én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig".Gondolj Őrá

Más javaslatom is van.

JAMES REDFIELD:A mennyei prófécia.

2014. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem törvényszerű. Csak azon múlik, hogy te mekkora jelentőséget tulajdonítasz egy eseménynek. Ha vidám vagy, kiegyensúlyozott és jó napod van, akkor egy kellemetlenségen csak megrántod a válladat és mész tovább, ha viszont rosszkedvű, leharcolt és szomorú vagy, akkor ugyanaz a kellemetlenség sokkal rosszabbul fog érinteni.


Ugyanaz, mint a pozitív gondolkodásnál: ha pozitívan gondolkodsz, attól még nem fognak jobb dolgok történni veled, hanem te nézed a dolgokat pozitív nézőpontból, amitől azok jobbnak tűnnek. Kiválogatod magadnak a jót, és azt tartod fontosnak.


A "gondolat teremtő ereje", pedig butaság, bár aki ilyesmiben akar hinni, az a két szép szememért ezt nyilván nem fogja elhinni nekem. Annyi baj legyen.


Ignoramus

2014. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert működik a vonzás törvénye, és ebben az a jó - nem viccelek - hogy a ötödik (lehet ez korábban is éppen) után már le tudod sz.rni az egészet, és tovább tudsz lépni. Nálam legalábbis így működött és működik. :)
2014. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Általában az egyik rossz vonza a másikat. Például amikor az egyik nagy áruházláncnál dolgoztam, nagyon utált a főnököm állandóan a legnehezebb munkákat sózta rám, nagyon sokat kellett cipekednem, és minden baja volt velem, hiába igyekeztem. Egyszer tényleg nagyobbat emeltem a kelleténél és meghúztam a derekam. Utánna táppénz, amikor visszamentem dolgozni, akkor meg kirúgtak. Elég rossz széria. De én a jó oldalát néztem, hogy legalább megszabadultam a főnökömtől, és a hátam is nyugodtan gyógyulhatott. Szóval nem szabad elkeseredni, jó dolgok is jönnek majd.
2014. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Minden okkal történik nincsenek véletlenek
2014. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező!

Pál apostol írja valahol: "Mindent megvizsgáljatok,s ami jó azt tartsátok meg." Tehát azt és nem mindent.

Illik tisztelni elődeinket,de nem kell mindent átvenni tőlük mindent csak ,mert hagyomány.

2014. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!