Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyermekkori sérelmeimen...

Gyermekkori sérelmeimen (kiközösítés, bántás) hogyan tudnék túl lépni?

Figyelt kérdés

A mai napig (24 éves vagyok) nem tudtam ezen túllépni, sokszor előjön, magamban őrlődök. Sejtem mi lenne a megoldás, de eddig sajnos ez nem sikerült.

Szerintetek?

Van valaki ugyanilyen helyzetben?


2014. jún. 14. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok mint te (20/F). Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg magad olyan emberekkel, barátokkal körülvenni, akikről tudod, hogy szeretnek és szeretik a társaságodat is.

Én ezt próbálom tenni és bár azt nem mondom, hogy ettől már totál happy vagyok, de sokat segít, hidd el! :)

2014. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is dettó ugyanez... Ok nélkül utáltak ki suliban nem tettem semmi rosszat... Sőt dettó ugyanez most is, csak éppen egy 6 hónapos munkatanfolyamon vagyok
2014. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!