Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez verésnek számít?

Ez verésnek számít?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban sokszor megütöttek a szüleim. Nem emlékszem pontosan mindegyiknek az okára csak egy-kettőre, de gondolom jogosan kaptam. Mondjuk van olyan eset, ahol hülyeségnek tartom (tépkedtem az újságokat a konyhakőre), jó biztosan nem örültek neki, de szerintem felesleges volt megütni, leszidhattak volna és egy perc alatt fel lehetett volna takarítani. Ekkor kaptam a legnagyobbat (vérzett az orrom is). Mindig az arcomra kaptam és eléggé féltem is olyankor, kiabáltak én pedig sírtam és ők ezt hisztinek minősítették ezért még több pofont kaptam. Ennek lehet valamilyen hatása? Mármint elég félénk, csendes és visszahúzódó lettem, alig beszélek másokkal ebből kifolyólag igazi barátaim sincsenek. Most sem túl jó a kapcsolatom a szüleimmel, de már nincsenek ilyen incidensek, kiabálás sem.

2014. jún. 14. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is előfordult, hogy megcsaptak. Ebből csak egyet-kettőt érzek jogosnak. Plusz még engem az óvodában is megvertek a többiek rengetegszer. Ott meg azért nem ütöttem vissza, mert már eleve féltem magától az ütéstől. Ebből kifolyólag nem tudtam magam megvédeni és sok idő kellett mire a saját lábamra álltam. Tudod rohadtul rosszul esett amikor volt valami kudarc és rögtön a pofán verés. Nagyon fájt és még mindig érzem a lelki sebeket meg a q.urva sok szenvedést. Nehéz elfelejteni. Én is csendes típus vagyok, nehezen barátkozó, de viszont már nem az a félénk kisgyerek. Most inkább ha valaki szórakozik velem odacsapok. Picit agresszív lehetek ha magamba nézek, de megváltozni nem fogok. A társadalom tett ilyenné, ez az ő "munkájuk" gyümölcse. Röviden ennyi. Sok sikert neked és próbáld magad túltenni a rossz dolgokon. Már ha menni fog. Sajnos nekem nem megy, majdnem minden egyes sérelemre pontról pontra emlékszek.
2014. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És igen verésnek számít.
2014. jún. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak számít szóval ha intenzívre küldöd őket akkor szerintem nem jelentenek fel érte.
2014. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!