Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikorra fogom ezt kinőni?

Mikorra fogom ezt kinőni?

Figyelt kérdés
Szóval 14éves fiú vagyok kb 1-2hete azt vettem észre,hogy ha egyedül vagyok itthon akkor már nem félek kimenni NAPPAL persze nem nagyon dolog,de lenne még1 dolog,hogy félek egyedül aludni...nem félek a szörnyektől,mert nincsenek,AZ EGYEDÜL léttől félek...Volt,hogy nálam aludt barátnőm és vele nem féltem volt amikor haveroknál aludtunk 4-5en és ennyi,van amikor úgy elalszom nyugodtan,de álltalában megkérek valakit,hogy feküdjön mellém amíg elnem alszom...Szóval család amikor kint csörög valamit akkor simán elalszom...Hiába megy a TV,GÉP...Mit gondoltok zenehalgattásal jobban menne? Lehet akkor nem érezném magam egyedül..Valakinél volt hasonló probléma gyerek korba?

2014. jún. 14. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez kb 14-15 éves koromig tartott, egyszer csak csillapodott. ha nézel horrofilmeket hagyd abba, lehet ez ilyen buta szövegnek látszik,amit csak a felnőttek mondanak, de tudat alatt valahogy mégis elraktározódnak a dolgok és éjjel előjönnek
2014. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen imádom őket :S Lehet azzal van a probléma..bár már egy jó hónapja nem néztem csak vígjátékot,de azárt már ÉN akarom rászánni magam,de nem akar összejönni :S
2014. jún. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!